LOADING ...

Finnlines keltas - Nordlink

Keltas Nordlink yra didelis ir modernus laivas, kurio burės pakeltos būna kiekvieną dieną tarp Travemiundės ir Malmės. Finnlines keltas jungia Vokietiją ir Švediją. Daugiau nei 554 keleivius galintis plukdyti laivas turi viską ko gali prireikti puikiam poilsiui. Kelionė maršrutu Travemiundė – Malmė trunka vos devynias valandas. Tikslius atvykimo iš išvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Nordlink.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Nordlink techniniai duomenys:

  • Pastatytas: 2007 m.
  • Keleiviai: 554
  • Greitis: 22.0

Apgyvendinimas

Kelte Nordlink yra net devynios kajučių kategorijos, įskaitant keleivių turinčių judėjimo negalią, keliaujančių su augintiniais ir k.t. Kajučių kabinų erdvės svyruoja nuo 10 m² iki 38m². Atitinkamai jos įrengtos keleiviams norintiems keliauti individualiai arba su vieno, dviejų – trijų asmenų kompanija. Yra puikiai įrengtų poilsio erdvių šeimoms.

Visos laive esančios kajutės įrengtos su atskirais vonios ir WC kambariais, palydovine televizija, mini baru ir kitais patogumais.   

Maitinimas

Finnlines keltai žinomi dėl puikių virtuvės šefų. Maistas patiekiamas savitarnos restorane. Restorano meniu dominuoja tradiciniai vokiški ir švediški patiekalai.

Jaukiame kelto Nordlink bare galite ramiai atsipalaiduoti ir pasimgauti taure vyno ar bokalu alaus, bei kitu alkoholiniu gėrimu ir gurmaniškais užkandžiais. 

Pramogos

Laive Nordlink įrengta puiki treniruoklių salė, sauna ir baseinas smagiam Jūsų poilsiui ir akatyviam laisvalaikiui.

Vaikai laukiami spalvingame vaikų žaidimų kambaryje. Tuo tarpu, vyresni keleiviai kviečiami į vienuoliktą denį ir ten esančias pramogas. Pasimėgaukite sūkurinės vonios malonumais, o jeigu pamiršote kelionei būtinų daiktų apsilankykite laive įrengtose parduotuvėse. Jose rasite ne tik puikių suvenyrų, kosmetikos ir parfumerijos, tačiau ir žaislų, alkoholinių gėrimų, užkandžių.

O jeigu susiruošėte padirbėti, tai galite padaryti kelte Nordlink veikiančioje konferencijų salėje. Joje rasite visą reikalingą konferencijų įrangą, galėsite naudotis bevieliu nemokamu Wi-fi interneto ryšiu. 

Augintiniai

Keltu Nordlink galima keliauti drauge su naminiais augintiniais. Yra įrengtos specialios ir patogios kajutės keleiviams su naminiais gyvūnais. Tačiau su augintiniais negalima patekti į restoraną, sūkurinę vonią, sporto salę, ar kitas viešas laivo erdves.

Apie augintinį būtina pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat nepamirškite pasidomėti keleiviams su gyvūnais skirtomis rekomendacijomis ir reikalavimais.