LOADING ...

Hover travel

Hover travel – tai keltų kompanija, kuri buvo įkurta 1965 metais, o iki šiol šios kompanijos paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 29 milijonai keliautojų, ieškantys būdo, kaip saugiai, greitai ir patikimai persikelti per jūrą. Ne veltui akcentavome šias tris savybes – būtent saugumas, greitis ir patikimumas yra trys pagrindinės savybėmis, kuriomis ir pasižymi šios kompanijos organizuojamos kelionės.

Hover_logo_RGB.jpg


Populiariausios keltų linijos:

  • Southesas– Raidas
  • Raidas – Southesas

Ir iš tiesų ši kompanija yra ypatinga, kadangi niekas kitas jums nepasiūlys greitesnio būdo iš Anglijos nuvykti į Vaito salą – pasirinkus šios kompanijos siūlomas paslaugas jums tereikės skirti tik 10  minučių kelionei į šią salą. Trumpiau tariant, pasirinkus šios kompanijos paslaugas, kelionei iš Anglijos į Vaito salą jums tereikės skirti tik tiek laiko, kiek trunkate išgerti puodelį mėgstamiausios kavos ar arbatos.

Smagu, kai geros naujienos keičia vieną kitą  -  nesunku pastebėti, kad ši kompanija iš tiesų labai rūpinasi savo klientų patogumu, mat turime dar vieną puikią žinią: šiai kompanijai priklausantis autobusas gabena keleivius iš Portsmuto geležinkelių stoties tiesiai į keltų terminalą. Tai – ypač greitas būdas atvykti į keltų terminalą ir pradėti kelionę jūrą bei  tobulas pasirinkimas visiems tiems keliautojams, kurie pirmą kartą atvyksta į Portsmutą.

Kokios kelionės be interneto? Tai puikiai supranta  ne tik tie, kurie keliauja, bet ir tie, kurie teikia tokio pobūdžio paslaugas, o kompanija Hover travel – taip pat ne išimtis. Būtent dėl šios priežasties šios kompanijos keltų bilietus galite įsigyti ir internetu, o taip pat ten rasti labai daug naudingos informacijos, kuri tikrai pravers planuojant artimas ir tolimas keliones.

Praėjusiais metais įmonė jau atšventė savo veiklos 50 – etį. Tais metais netrūko ne tik įvairių renginių, dovanų, akcijų, bet ir šiltų žodžių, kuriuos, kaip ir kiekvienais metais kompanijos darbuotojams išreiškė keleiviai. Milijonai kokybiškomis paslaugomis patenkintų keleiviai, išskirtinis dėmesys klientams, daugiau nei 50 s4kmingos veiklos bei didelis kasmet gaunamas pelnas įrodo, kad ši kompanija einu tinkamu keliu.

Kompanija savo keleivius plukdo dviem moderniais keltais. Tai – keltas Express ir keltas Freedom 90