LOADING ...

Hover travel keltas - Express

Šio, nedidelio, tačiau žavingo ir jaukaus kelto dėka vos per 10 minučių iš Anglijos atvyksite į Vaito salą ar iš šios salos – į Angliją. Tai – antrasis kompanijos Hover travel keltų, kuriuo keliauti teks maršruto Portsmutas – Raidas dalyviams. Tokiu nedidelių apimčių, tačiau labai manevringu keltu yra ypač paprasta ir patogu įveikti nedidelius atstumus. Express keltas savo techninėmis savybėmis bei išvaizda yra labai panašus į kitą šios kompanijos keltą  - Freedom 90, skiriasi tik pastatymo metai.


Keltas Express.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1985
  • Ilgis: 24 m
  • Plotis: 11 m
  • Greitis: 50 mazgų

Apgyvendinimas

Tai, jog kelionė šiuo keltu trunka tik 10 minučių, lėmė ir tai, kad šiam tikslui buvo parinktas keltas, kuris neturi kajučių – kai kelionė tokia trumpa, jos paprasčiausiai nereikalingos. Na, o vietoje jų yra įrengtos jaukios ir patogios sėdėjimo vietos, kurios puikiai tiks tiek mažiems, tiek dideliems keliautojams.

Maitinimas

Kaip jau ne kartą minėjome, kelionės trukmės yra tik 10 minučių, todėl jokie maitinimo sprendimai nėra reikalingi. Būtent tai ir paaiškina priežastį, kodėl šiame kelte nėra nei restoranų, nei kavinių. Na, o tuo atveju, jei plaukdami šiuo keltu panorėsite išgerti kavos, dėmesį verta atkreipti į tai, jog jos teks įsigyti iš anksto – tam idealiai tiks keltų terminalas, kuriame išsinešimui galite nusipirkti įvairių rūšių kavos bei jos gėrimų. Tą patį vertėtų pastebėti kalbant ir apie užkandžius – kelte neturėsite galimybės jų įsigyti, todėl tuo reikėtų pasirūpinti dar prieš kelionę.

Pramogos

Ko gero, jau supratote, kad vienintelė pramoga (neskaitant jūsų individualių pramogų – knygos skaitymo ar muzikos klausymo), kuri jūsų lauks plaukiant šiuo keltu, yra galimybė grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais. Kai kelionė trunka vos 10 minučių, tai yra bene vienintelis ir tikrai geriausias laisvo  laiko pasirinkimas, kadangi unikali galimybė pamatyti, kaip nutolsta vieno miesto krantai ir artėja kito miesto krantai yra puikūs būdas bent trumpam atsipalaiduoti ir pamiršti visus kasdienybės rūpesčius. Na, o tuo atveju, jei šiuo reisu plaukiate pirmą kartą, jus tikrai sužavės nuostabios Portsmuto ir Raido miestų panoramos.