LOADING ...

Hover travel keltas - Freedom 90

Freedom 90 yra  labai nedidelis ir jaukus keltas, kuris vos 10 minučių padės Angliją. Tai – vienas iš dviejų kompanijos Hover travel keltų, kuriuo keliauja reiso Portsmutas  - Raidas dalyviai. Techninėmis savybėmis bei išvaizda šis keltas beveik niekuo nesiskiria nuo kito šios kompanijos kelto Express. Toks nedidelis, tačiau labai manevringas keltas idealiai tinka tokioms netolimoms kelionėms kaip ši.


Ketas Freedom 90.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1989
  • Ilgis: 24 m
  • Plotis: 11 m
  • Greitis: 50 mazgų

Apgyvendinimas

Kadangi kelionė iš vieno uosto į kitą trunka vos 10 minučių, kelte nerasite įrengtų kajučių, tačiau esant tokiai nedidelei kelionės trukmei, jų pasigesti tiesiog nebus kuomet – jos paprasčiausios nereikalingos. Vis dėlto, jei keliaudami panorėsite prisėsti, tikrai turėsite galimybė tai padaryti, kadangi kelte yra įrengtos patogios sėdynės, kurios tiks bet kokio amžiaus keliautojams.

Maitinimas

Kai kelionės trukmė yra vos 10 minučių, paprastai keleiviams neiškyla poreikis sočiai pavalgyti, tad šiame kelte nerasite jokių maitinimo įstaigų, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad plaukdami jūra ir gėrėdamiesi nuostabiais vaizdais turite atsisakyti malonumo mėgautis savo mėgstamiausia kava. Taigi, jei esate vienas iš tų, kuris negali būti be kavos ir  ja mėgautis norėsite šios kelionės metu, tokiu atveju būtinai jos įsigykite prieš išvykdami (tai galite padaryti dar būdami keltų terminale). Ir iš tiesų, kava, kuri bus geriama plaukiant šiuo keltu bus nepalyginamai gardesnė. Tas pats pasakytina ir apie užkandžius – jų vertėtų įsigyti dar prie kelionę.

Pramogos

Atsakingai galima pareikšti, jog tokios trumpos kelionės metu pramogauti tiesiog nėra kada – geriausia atveju spėsite išgerti puodelį kavos arba perskaityti keletą knygos puslapių, o galbūt perversti ką tik įsigytą žurnalą, tik vargu, ar verta atidaryti, verčiau kelionės metu pasimėgaukite nuostabiais vaizdais, kurių tikrai neišvysite vykdami automobiliu apsipirkti ar eidami į darbą. neretai tiesiog neturime laiko sustoti ir pamatyti, koks gražus ir unikalus yra pasaulis, kuriame gyvename. Akivaizdu, kad būtent tokios kelionėms yra ideali proga norintiems pasimėgauti nuostabiais vaizdais, kurie primena, kokiose gražiose vietose gyvename, tačiau tarp nuolatinio skubėjimo ir daugybės darbų, jų tiesiog nepastebime.