LOADING ...

Irish Ferries keltas - Dublin Swift

Greitasis katamaranas Dublin Swift – vienas geriausių pasirinkimų norint greitai, saugiai bei kokybiškai nuvykti iš Holyhedo į Dubliną. Dėl daugelio puikių privalumų, ši vandens transporto priemonė yra viena geriausiai vertinamų šios kompanijos transporto priemonių. Kelionė, kurios metu turėsite progą mėgautis pasakiškais vaizdais ir puikiais potyriais, truks vos 1 valandas ir 49 minutes. Tikslius išvykimo bei atvykimo laikus sužinosite pažvelgę į tvarkaraštį.


KATAMARANAS Dublin Swift .jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija apie katamaraną Dublin Swift:

  • Ilgis: 86,6 m
  • Talpinamas svoris: 400 t
  • Greitis: 39 mazgai

Apgyvendinimas

Patogiose kajutėse rasite viską, ko reikia  kokybiškai kelionei. Katamarano keleiviai turi galimybę naudotis nemokamu Wi fi. Katamarane gausu poilsio kampelių, kurie idealiai žmonėms, kelionės metu norintiems sutvarkyti darbo reikalus.

Maitinimas

Katamarano keleiviai turi galimybę pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti  viename iš pasirinktų barų: Temple Bar, Trinity Bar, Boylan's Brasserie, Café Lafayette. Visuose baruose dirba savo srities profesionalai, todėl Jūsų lauks šviežias bei kokybiškai virtuvės šefų paruoštas maistas, net patį išrankiausią skonį atitiksiantis meniu, aukšto lygio aptarnavimas, jauki atmosfera.
Temple Bar – gali pasigirti ypač gausiu meniu: nuo įprastų dešrainių iki itališkų užkandžių; nuo vaisių salotų iki įmantrių desertų.
Trinity Bar – didelis šaltų ir karštų užkandžių asortimentas.
Boylan's Brasserie – tiems, kurie iš tiesų jaučiasi alkani: Jūsų lauks  daugybė karštųjų patiekalų.
Café Lafayette – pakvies paragauti gardžios kavos ir puikių pyragaičių.

Pramogos

Kelionės laikas tikrai neprailgs, jei jos metu užsuksite į Club Class. Čia Jūsų lauks ne tik užburiantis vaizdas į nesibaigiantį horizontą, bet  ir gėrimai, užkandžiai, Wi fi, muzikos garsai.

Tie, kurie pastebės, kad namuose paliko vieną ar kitą kelionės metu ypač reikalingą daiktą, o galbūt nuspręs, kad nori artimuosius palepinti dovanomis, turės puikią galimybę jų įsigyti katamarane veikiančioje parduotuvėje – joje rasite higienos reikmenų, parfumerijos prekių, suvenyrų, drabužių, aksesuarų.

Gyvūnai

Jei jūsų augintiniai yra paskiepyti, tokiu atveju jie  gali keliauti kartu su Jumis, tačiau būtina apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. Taip pat nepamirškite su savimi pasiimti ir augintinių dokumentų – jų gali prireikti pasiekus kelionės tikslą, t.y., atvykus į šalį.