LOADING ...

Irish Ferries keltas - Isle of Inishmore

Maršrutą Pembrukas – Rosleras aptarnauja airių kompanijos keltas, pavadinimu Isle of Inishmore. Tai – vienas greičiausių, saugiausių bei modernių keltų Europoje. Maloniai stebina ir šio laivo dydis, o taip pat ir skaičiai žmonių bei automobilių, kurie gali būti gabenami vienu metu: iš viso Isle of Inishmore vienu metu gali plaukti net 2 200 žmonių bei 856 automobiliai.


Keltas Isle of Inishmore.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai:1997
  • Ilgis: 182,5 m
  • Plotis: 27,5 m

Apgyvendinimas

Kelionės dalyviai, kurie renkasi šį keltą, gali apsigyventi 1 iš 7 tipų kajučių. Verta pabrėžti, kad visų kajučių tipai šiek tiek skiriasi, tad jei norite tobulos kelionės šiuo keltu, turite dar prieš kelionę pasidomėti, kuo yra ypatinga vieno ar kito kelto kajutė. Visa tai tam, kad išsirinktumėte labiausiai sau tinkančią kajutę. Vis dėlto, kad ir koks būtų jūsų pasirinkimas, kiekvienoje  iš jų jūsų lauks patogi lova, poilsio kampelis, bevielis internetas. Kitų tipų kajutėse rasite ir televizorius, puikius vaizdus į jūrą, o taip pat ir vairių krepšelius. 

Maitinimas

Kelionės metu tikrai neteks jausti alkio – vienoje iš keturių šiame kelte veikiančių maitinimo įstaigų, tikrai rasite tinkamiausių valgių  ar gėrimų tiek sau, tiek savo šeimai.
Druids Delights – šią kavinę ypač mėgsta mažų vaikučių turintys tėvai: ne tik dėl specialiai jų atžaloms parengto meniu, bet ir dėl žaidimų kambario, kuriame ypač smagiai leidžiamas laikas.
Norintys skaniai bei lengvai užkąsti, o taip pat praleisti laiką išskirtinėje aplinkoje, turėtų užsukti į Kilronan Motorist's Club Lounge.
Jei iš tiesų jaučiatės labai alkani, būtinai užsukite į Boylan’s Brasserie. Šiame restorane dirbantys aukščiausios klasės virtuvės šefai pradžiugins jus puikiais karštaisiais patiekalais, u-kandžiais bei desertais.
Café Lafayette taps puikiu prieglobsčiu panorėjusiems kavos, sumuštinių ar pyragėlių.

Pramogos

Nežinote, ką veikti laisvu laiku? Pramogų tikrai yra, tereikia pasirinkti: Jūsų laukia arkadų kambarys, kuriame laiką leisti gali visa šeima, vaikų žaidimų kambarys, prabangus baras ar pasivaikščiojimai denyje pučiant gaiviam jūros vėjui. Norintys apsipirkti, gali užsukti į kelte veikiančią parduotuvę, kurioje ras kvepalų, drabužių, papuošalų, suvenyrų.