LOADING ...

Irish Ferries keltas - Oscar Wilde

Keleiviai, vykstantys maršrutu Rosleras – Šerburgas ir atgal, turi galimybę keliauti įstabiu, prabanga tviskančiu kruiziniu keltu Oscar Wilde. Tai – svarbiausias ir didžiausias airių kompanijos Irish ferries pasididžiavimas.
Tačiau prabanga švyti ne tik kelto išvaizda – tai išvysite ir kitose statinio erdvėse, pradedant apgyvendinimo ir užbaigiant maitinimo ar laisvalaikiui skirtomis patalpomis.


Keltas Oscar Wilde.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Ilgis: 166, 30 m
  • Greitis: 39, 8 km/h
  • Plotis: 28,41 m

Apgyvendinimas

Oskaro Vaildo keleiviai turi galimybę gyventi ypač prabangiose kajutėse, kurios prilygsta 5 žvaigždučių viešbučio apartamentams: king size lovos, TV, bevielis internetas, prabanga tviskanti erdvė, plaukų džiovintuvas, galimybė pasiruošti kavos bei arbatos, užburiantis  jūros vaizdas, kurį regėsite per langą mini baras  bei vaisių krepšelis – tai tik keletas šių kajučių privalumų skirtų tam , kad Jūsų kelionė būtų iš tiesų įsimintina ir dovanotų tik pačias geriausias emocijas. Na, o jei prabanga nėra pats svarbiausias kelionės  rodiklis, tokiu atveju galėsite rinktis ir šiek tiek paprastesnes kajutes – iš viso Jūsų laukia net 15 tipų kajutės.

Maitinimas

Kad kelionės metu nebūtumėte alkani, tuo pasirūpins viena iš 5 maitinimo įstaigų, esančių kelte:

The Left Bank Brasserie - Platus užkandžių bei karštųjų patiekalų leis pažinti tikrąjį Prancūzijos skonį.
The Steakhouse - Norintys pralesti laiką prabangioje, atpalaiduojančioje, o taip pat ir paragauti virtuvės šefų ruoštų patiekalų, turėtų pasirinkti The Steakhouse.
The Berneval Waiter Service Restaurant - Užsukę į The Berneval Waiter Service Restaurant turėsite galimybė paragauti išskirtinių, o taip pat ir tradicinių prancūziškų užkandžių, karštųjų patiekalų bei vyno.
Café Lafayette - Būtent čia Jūsų laukia gardžiausia kava, jos gėrimai ir specialiai jiems sukurti kepiniai.
The Family deal meal - Norite paprastų, tačiau kokybiškų pietų ar užkandžių visai šeimai? Tuo pasirūpins The Family deal meal.

Šiuo, ypač prabangiu keltu, keleiviai gali keliauti nuo 8 iki 14 kartų per mėnesį (sausio ir vasario mėnesiais galioja atskiras tvarkaraštis).

Pramogos

Kad kelionės laikas neprailgtų, rinkitės vieną iš galimų pramogų: vaikų žaidimų kambarį, barą, kuriame skamba pianino muzika arba naktinius kabareto šou. Apsilankymas tokiame šou dovanos tik pačias geriausias emocijas ir taps įsimintinu gyvenimo nuotykiu.