LOADING ...

Isle of Man Steam Packet keltas - Ben My Chree

Tai – dar vienas keltas, kuriuo plaukia kompanijos Isle of Man Steam Packet Company keleiviai. Tai  - keltas, kainavęs 24 milijonus svarų sterlingų.  Šiame kelte vienu metu gali plaukti 630 keleivių ir 275 automobiliai.


Keltas Ben My Chree.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Ilgis: 125, 2 m
  • Plotis: 23, 4 m
  • Greitis: 19, 5 mazgo

Apgyvendinimas

Kelionių ekspertai yra linkę tvirtinti, kad kelionė keltu gali būti kokybiška tik tada, jei juo keliaujantys asmenys turi privačią poilsio zoną, o taip pat ir galimybę nusiprausti ar saugiai laikyti asmeninius daiktus. Belieka tik pridurti, kad kelto Ben My Chree keleiviai iš tiesų bus tie keleiviai, kurie galės keliauti kokybiškai – kelte yra įrengtos kajutės, kurios yra viskas, ko reikia, kad būtų galima pailsėti: jose yra vonios kambariai, baldai asmeninių daiktų saugojimų, o taip pat ir poilsio kampeliai. Taip pat yra įrengtos ir jaukios laukimo salės, kuriose smagu skaityti knygą, žurnalą ar naudotis internetu.

Maitinimas

Maistas  ir gėrimai suvadina svarbų vaidmenį bet kurios kelionės metu. Na, o, kelionės keltu yra taip pat ne išimtis – verta dėmesį atkreipti į tai, jog net ir patys išrankiausi skonio gurmanai, kurie plauks šiuo keltu, turės galimybę paragauti įstabaus skonio patiekalų. Taip  yra todėl, kad patiekalus kelto keleiviams  ruošia virtuvės šefai, kurie niekam neišduoda savo paslapčių. Na, o, kad vakarienė arba pietūs būtų iš tiesų karališki, nepraleiskite progos ir paskanauti rinktinių vynų. Juos padės išsirinkti viską apie vynus puikiai žinantys baro darbuotojai.

Pramogos

Nors apgyvendinimas ir atminimas yra labai svarbūs kelionės komponentai, reikia pabrėžti, kad tai tikrai nėra vieninteliai dalykai, kurių reikia tam, kad kelionė būtų iš tiesų. Džiugu, kad kelto keleiviai turės galimybę rinktis vieną iš daugelio jiems labiausiai tinkančių ir patinkančių pramogų. Galbūt tai bus savęs palepinimas naujais kvepalais ar dovanų įsigijimas namuose jūsų laukiantiems artimiesiems. O galbūt tai bus smagus pasisėdėjimas bare su linksma draugų kompanija? Kad ir ką benuspręstumėte, jūsų planai tikrai išsipildys.