LOADING ...

Isle of Man Steam Packet keltas - Manannan

Tai – vienas iš dviejų keltų, kuriuos turi kompanija Isle of Man Steam Packet. Didinga išvaizda ir įspūdingi kelto matmenys sužavi ne vieną keliautoją. 1998 metais pastatytas keltas vienu metu talpina net 850 keleivių. Dažniausiai šis keltas yra naudojamas reisu į Liverpulį, o kelionė iš Isle of Man į šį uostą trunka 2 valandas 45 minutes.


Keltas Manannan.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1998
  • Ilgis: 96 m
  • Plotis: 26 m
  • Variklių skaičius: 4

Apgyvendinimas

Jaukiose laukimo salėse sau patinkantį kampelį išsirinks kiekvienas keliautojas. Šios salės įrengtos taip, kad josebūtų galima užsiimti ypač įvairia veikla: skaityti pamėgtą knygą ar žurnalą, šnekučiuotis su kartu vykstančiais asmenimis ar tieisog mėgautis arbata ir stebėto nuostabius vaizdus. Kadangi yra ir interneto prieiga, laisvalaikio galimybės plečiasi dar labiau: galite skaityti pačias karščiausias naujienas, sužinoti, kokie orai jūsų lauks pasiekus kelionės tikslą, bendrauti su namuose likusiais šeimos nariais, o galbūt – pasitikrinti el. paštą ir atlikti vieną kitą darbo užduotį. Kad ir ką nuspręstumėte veikti, belieka tik pridurti, kad tai – dar ne visi jūsų laukiantys pasirinkimai šiame kelte.  Negalima nepaminėti ir puikiai įrengtų, jaukiųkajučių, kuriose yra viskas, kad galėtumėte ramiai pailsėti ir netrukdomai dirbti.

Maitinimas

Kelionės metu turite ir puikią galimybę atgauti jėgas – tereikia užsukti  į kelte veikiančią maitinimo įstaigą. Čia sau tinkančių patiekalųras visi šeimos nariai: nuo lengvų užkandžių iki pačių saldžiausių desertų, nuo sočių patiekalų iki išskirtinių kulinarijos ševedrų, nuo gaivių gėrimų iki mėgstausios savo rūšies kavos.

Pramogos

Pats metas pristatyti ir prmaogas, kurios laukia šio keltų keleivių. O jų čia tikrai netrūksta: mažieji gali stebėti animacinius filmukus, tuo tarpu suaugusieji gali užsukti į klubą, kurio lankytojams  yra suteikiamos įvarios privilegijos. Maža to, kelte veikia ir specialūs kambariai, kurie idelaiai tiks konferencijų rengimui. Jei jums pati geriausia pramoga yra apsipirkimas, tokiu atveju galėsite pasirinkti  ir šį pramogos būdą – kelte veikiančioje parduotuvėje raiste ne tik ne naujausių spaudos leidinių, bet ir galėsite įsigyti išskirtinių suvenyrų ar kvepalų.