LOADING ...

Keltai į Alandų Salos

Alandų salos – Suomijai priklausančios salos Baltijos jūroje. Tikslingiau būtų jų buvimo vietą įvardinti – prie Botnijos įlankos, tarp Turku ir Stokholmo. Tai daugiau nei 6500 salų, kuriose gyvena mažiau nei  30 tūkst. gyventojų. Nepakartojamo grožio salos, išraižytos granitinėmis uolomis. 

Iki šiol Alandų salos turi truputy daugiau autonomijos Suomijoje, nei koks nors kitas šalies administracinis vienetas.  Salos apsuptos Alandų jūros. Daugiau nei keturiasdešimt procentų ekonomikos sudaro laivyba. Regionas labai turtingas, iš 289 EUROSTAT sudarytų turtingiausių šalių sąrašo Alandai užėmė garbingą dešimtą vietą. Turistus čia traukia puikiai išvystyti infrastruktūra ir turtinga kultūra.

Salos apgyvendintos buvo dar geležies amžiuje, o pirmame tūkstantmetyje salose karaliavo germanai ir tik XI – ame amžiuje čia šeimininkauti pradėjo švedai.

Keliaudami po Alandų salyną būtinai pažvejokite. Sakoma, kad tai žvejų rojus. Taip pat leiskitės į kelionę dviračiais, aplankant sostinės Maarianhamina centrą, buities muziejų, tvirtovę. Pasigrožėkite Kustavi mieste atsiveriančia panorama.


Keltai į Alandų Salas.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Alandų Salos tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Alandų Salos. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Alandų salas

Į Alandų salas keltai plaukia kiekvieną dieną. „Tallink Grupp” keltuose: Romantika ir Viktorija I laikas prabėga žaibišku greičiu. Šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški keltai, kelionė jais – suteikia jėgų. Laivuose rasite daug ir įvairių restoranų, kurie pradžiugins puikiais patiekalais, taip pat puiki atmosfera baruose leis pailsėti.

Keltuose vaikai gali smagiai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje ar pramogauti su tėveliais SPA centre, sudalyvauti vakaro šou programoje, ar surengti turą po parduotuves.  

Laivuose įrengtos jaukios kajutės, kuriose galėsite ramiai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.

Keltas į Alandų salas – vienas patogiausių maršrutų

Kelto linija Talinas – Alandų salos  yra patogi susisiekimo priemonė tarp Estijos ir Suomijos:

  • Keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionės trunka keturiolika valandų, plaukiama skirtingais paros laikais, todėl galėsite pasirinkti sau patogiausią kelionės laiką.
  • Alandai – nepaprasto grožio salynas, kuriame gausu lankytinų objektų, o taip pat čia puikiai išvystyta infrastruktūra keliaujantiems kempingais, dviračiais, ar vykstantiems žvejoti.
  • Alandų salos yra strategiškai patogi vieta keliaujantiems iš Talino į Stokholmą arba iš Stokholmo į Taliną, Turku.