LOADING ...

Keltai į Amsterdamą

Amsterdamas yra vadinamas Nyderlandų kultūros sostine. Įsikūręs ko ne ant vandens, Amsterdamas yra įsispraudęs tarp Ij įlankos ir Amstelio upės, nuo kurios pavadinimo kildinamas ir pačio miesto pavadinimas. Amsterdamo istorija prasidėjo dar XII amžiuje, kuomet šalia Amstelio upės įsikūrė mažas žvejų kaimelis. Ir štai po daugelio šimtmečių šis kaimelis suklestėjo ir tapo vienu įtakingiausių miestų pasaulyje, kurio ryški įtaka finansų, technologijų bei kultūros srityje.

Amsterdamas gali didžiuotis ir didžiausiu senamiesčiu, istoriniu centru Europoje, kuris datuojamas apie XVII amžių. XVII a yra laikomas Amsterdamo aukso amžiumi. Tuo metu aplink miestą pastatytas kanalų tinklas, kuris dabar puikiai apibrėžia senamiesčio ribas. Palei kanalus pastatyti prabangūs ir išskirtiniai pastatai, kurie dabar arba gyvenami, arba juose įsikūrę biurai. Deja, daugelis šių pastatų skęsta, kalbama, jog netrukus Amsterdamo architektūrinį paveldą gali tekti apžiūrinėti su nardymo įranga. Tad pasiskubinkite apžiūrėti kaip galima anksčiau. Laikas pirkti keltų bilietus ir keliauti į Amsterdamą!


Keltai į Amsterdamą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Amsterdamą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Amsterdamą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Amsterdamą

Į Amsterdamą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Niukaslio, Anglijoje. Tai populiarus maršrutas atveriantis galimybę greitai ir patogiai nusigauti iš Anglijos į Olandiją.

Amsterdamas – Niukaslis maršruto operatorius yra kompanija DFDS Seaways. Keltai plaukia apie 9 kartus per savaitę į abi puses, o pačio plaukimo trukmė yra kiek daugiau nei 16 valandų.

Šiuo populiariu maršrutu plaukia modernūs ir patogūs DFDS Seaways keltai, kuriuose galima mėgautis puikiu poilsiu komfortiškose kajutėse, gurmaniškais pietumis ir įvairiomis pramogomis.

Kodėl rinktis keltą į Amsterdamą?

Amsterdamas yra miestas ant vandens, daugybė kanalų, svarbi ir didelė upė bei įlanka vienaip ar kitaip priverčia atsisėsti į vandens transporto priemonę. Tad kodėl savo kelionės ir nepradėjus patogiu atvykimu keltu į šį didį miestą? Reikia daugiau priežasčių, kodėl turėtum keliauti į Amsterdamą keltu? Štai pora:

  • Mokslininkai teigia, o jau ir plika akimi miesto gyventojai mato, jog esama vietų, kur pastatai tiesiog skęsta. Ant nestabilaus grunto pastatyti namus virš vandens laikantys poliai grimsta, kartu pasiglemždami ir svarbios miesto istorijos dalelę. Apsilankyk dabar ir pamatyk savo akimis didybę, kurios greitai gali ir nebelikti.
  • Keliauti keltu patogu ir netgi linksma. Patogūs keltai leidžia atvykti į žemyninę Europos dalį pailsėjus ir su naujomis jėgomis spausti savo automobilio greičio pedalą nuostabiame mieste.