LOADING ...

Keltai į Belfastą

Belfastas yra įsikūręs prie Šiaurės Airijos jūros. Miestą garsina visoje planetoje populiarios laivų statybos kompanijos.

Belfastas turistų pamėgtas didmiestis, kuriame keliautojai kviečiami aplankyti „Titaniko” muziejų. Būtent Belfaste buvo pastatytas garsiausias visų laikų laivas, todėl muziejuje pasakojama visa jo pastatymo ir didžiosios „Titaniko” tragedijos istorija. Keliaujant šiame mieste nepraleiskite progos užlipti į Belfasto tvirtovę. Ji neskaičiuoja ilgų šimtmečių, nes pastatyta buvo vos XIX amžiuje, tačiau nuo jos bokštų atsiveria nuostabus miesto vaizdas.

Iš daugybės kitų uostamiestyje esančių muziejų (tokių kaip istorijos ir kitus) verta išskirti Ulsterio liaudies ir transporto muziejų, kuriame pasakojama transporto istorija, o taip pat galima susipažinti su vietos žemdirbystės kultūra. Tai viena populiariausių lankytinų vietų, nes čia galima ne tik apžiūrėti, tačiau ir išmėginti eksponatus.


Keltai į Belfastą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Belfastą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Belfastą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Belfastą

Į Belfastą keltai reguliariai plaukia iš Cairnryan uosto, Škotijoje. Maršrutu Cairnryan - Belfastas keltai plaukia net šešis kartus per dieną, o kelionė trunka vos dvi valandas. Kelionė Stena line keltu  Stena Superfast VIII užtikrins puikių įspūdžių arba ramų poilsį. 

Kelte yra įrengtos jaukios kajutės Jūsų ramiam poilsiui, o taip pat SPA centras, kuriame rasite visa saunų kompleksą arba galėsite apsimėgauti masažais.

Tačiau jeigu norisi papramogauti galite smagiai praleisti laiką viename iš šešių kelto barų ir restoranų. Keleiviai kveičiami pasinaudoti Stena Plus pasiūlymu ir mėgaukitės užkandžiais, kava ar arbata, bei išskirtiniu meniu.

Keleiviams nėra taikoma jokių bagažo apribojimų. Taip pat su Jumis gali keliauti augintiniai. 

Keltas  Cairnryan - Belfastas  – vienas greičiausių maršrutų

Cairnryan – Belfastas yra viena greičiausių susisiekimo jungčių tarp Škotijos ir Airijos:

  • Belfastas yra didžiausias Šiaurės Airijos miestas ir kultūrinis centras, todėl su juo ir iš jo patogu nuvykti į bet kurią šalies vietą. Cairnryan uostas yra svarbus prekybinis Škotijos centras.
  • Keltas plaukia net šešis kartus per dieną, o kelionė trunka vos dvi valandas. Todėl galėsite pasirinkti Jums patogiausią kelionės laiką.
  • Kelte gausu pramogų ir nėra jokių bagažo apribojimų. Todėl kelionė keltu ne tik greičiausias, tačiau ir ekonomiškiausias pasirinkimas.