LOADING ...

Keltai į Belgiją

Belgija – viena patraukliausių šalių ne tik Europos, bet ir viso pasaulio turistams: ką veikti šioje šalyje, ras ne tik jaunas, bet ir vyresnio amžiaus turistas. Būtent Belgijoje yra įsikūrusios svarbiausios Europos institucijos ir tai paaiškina priežastį, kodėl būtent iš Belgijos ir į ją kasdien  vykdoma daugybė skrydžių. Tačiau tai dar tikrai ne viskas – keliauti į Belgiją yra patogu ir kitomis transporto priemonėmis, o viena iš jų yra keltai.


pexels-photo-2587789.jpeg

Kelto reisų į Belgiją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Belgiją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Belgiją tvarkaraštis

Tačiau, ką daryti tiems, kurie į Belgiją ir iš jos keliauti nenori  jau ir taip perpildytais lėktuvais bei leisti ilgų valandų oro uostuose? Yra ir dar vienas pasirinkimas, kaip atvykti į šią šalį. Tai – keltai į Belgiją. Belieka tik pridurti, kad į Belgiją ir iš jos yra vykdoma daugybė reisų keltais, todėl būtina labai atidžiai planuoti savo keliones į šią šalį.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Ko gero, vienas svarbiausių klausimų, į kurį atsakymą nori žinoti kiekvienas turistas, yra toks: kodėl verta rinktis kelionę keltu į Belgiją? Galima išskirti tris pagrindines savybes, kuriomis pasižymi kelionės keltu į Belgiją. Jos yra: patogios (keltuose įrengtos jaukios kajutės, netrūksta laukimo salių); turiningos (kelionės metu keleiviai turi galimybę ne tik naudotis internetu, bet ir leisti laiką parduotuvėse, kavinėse, kino teatruose, vaikų žaidimų kambariuose), o svarbiausia- greita.

Ką veikti Belgijoje?

Yra daug dalykų, dėl kurių verta lankytis šioje šalyje:

  1. Belgija garsėja šokoladu, tad verta nepraleisti progos sužinoti, kaip gaminamas šis skanumynas, išgirsti jo istoriją, įsigyti šokoladinių skanėstų;
  2. Tačiau šokoladas yra ne vienintelis gaminys, kuriuo garsi ši šalis – Belgija garsėja ir alumi, tad šia turėsite progą paragauti daugybės rūšių šio gėrimo;
  3. Didžioji aikštė, Karaliaus rūmai, botanikos sodai – svarbiausi šio šalies lankytini objektai.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai