LOADING ...

Keltai į Berkenhedą

Berkenhedas yra vienas iš  Anglijos miestas, esantis šalies vakaruose. Atvykus į šį miestą yra patogu pasiekti ir kitas šios šalies vakarų apylinkes. Mieste yra puikiai išvystyta laivyba, o taip pat ir laivų statybos pramonė. Puikus šių pramonių išvystymas garantuoja darbo vietas visiems didelei daliai šio miesto gyventojų.

Vienas svarbiausių taškų šiame mieste yra Berkenhedo uostas. Tačiau svarbu pasakyti, kad šis uostas yra reikšmingas ne tik todėl, kad į jį atvyksta bei  iš jo išvyksta šimtai keleivių kiekvieną dieną, bet ir todėl, kad kasdien gabenami didžiuliai kroviniai.


Keltai į Berkenhedą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Berkenhedą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Berkenhedą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į  Berkenhedas

Šiame mieste veikia uostas, iš kurio patogu pasiekti įvairias šalis bei salas. Viena iš salų, kurią galite pasiekti iš  šio uosto, yra Meno sala. Būtent iš Berkenhedo plaukia keltas į Meno saloje esantį Daglasą. Dar vienas svarbi detalė visiems keliautojams: iš Daglaso yra ypač lengva pasiekti kitas Meno salos vietoves.

Keltas į Berkenhedą  - viena patogiausių krypčių

Priežasčių, dėl kurių galima teigti, kad keltas į Berkenhedą yra viena patogiausių krypčių, yra daug, tad nepraleiskite progos su jomis susipažinti:

  • į šį miestą vyksite vienu iš dviejų puikių kompanijos Isle of Man Steam Packet Company keltu, kuris pasiūlys daug galimybių smagiai ir turiningai praleisti kelionei skirtą laiką; maža to, keltai, kuriais vyksite, yra puikiai pritaikyti ir negalią turintiems keliautojams;
  • tiems, kurie nemėgsta ar negali keliauti be savo mylimų augintinių, taip pat yra siūloma puiki išeitis – jūs galite keliauti kartu su savo naminiais gyvūnėliais, tereikia apie tai iš anksto pranešti bilietų rezervacijos metu;
  • netaikomi jokie bagažo apribojimai, todėl tik belieka pasiimti tuos daiktus, kurių jums iš tiesų reikia, negalvojant apie tai, koks bus bendras jų svoris.
  • bilietus į šį miestą galite rezervuoti bet kurią savaitės dieną, bet kurios paros metu.