LOADING ...

Keltai į Bilbao

Bilbao yra vienas  iš Ispanijos uostamiesčių. Šis miestas Ispanijai yra svarbus dėl daugelio priežasčių. Viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios Bilbao yra svarbus Ispanijai, yra ta, kad būtent čia vykdoma uosto veikla. Ji neša papildomą pelną miestui. Miesto senamiestis yra viename upės krante, naujamiestis – kitame. Šios dvi miesto dalys yra sujungtos net keliais tiltais, kurie ne tik užtikrina patogų bei saugų susisiekimą, bet ir suteikia ypatingo, didingo grožio miesto panoramai.

Nepaisant to, kad šis miestas yra uostamiestis ir tokiu būdu miestas gauna papildomų pajamų, verta  pabrėžti, kad būtent šiame Ispanijos mieste yra puikiai išvystytos daugelio sričių pramonės: puikiai išvystytos geležies,  maisto, pramonės, chemijos, metalo, popieriaus, tekstilės pramonės. Visos šios pramonės ne tik gerina miesto ekonomiką, bet ir sudaro didžiulį darbo vietų skaičių, kurias užima Bilbao bei aplinkinių vietovių gyventojai. Iš šio uosto yra eksportuojama daug gaminių. Patys populiariausi yra grūdai, mediena, popieriaus gaminiai bei vynas. Atvykusieji į šį miestą turėtų nepraleisti progos aplankyti šiuolaikinio meno muziejų bei gotikines bažnyčias, kurių šiame mieste yra ypač daug. Jei atvyksite rugpjūčio mėnesį turėsite puikią progą išvysti puikų reginį – bulių kautynes. Tai   - puiki pramoga ekstremalumų bei adrenalino gerbėjams. Šiame mieste gyvena vienas mūsų šalies aktorių.


Keltai į Bilbao.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Bilbao tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Bilbao. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Bilbao

Į Bilbao reguliariai plaukia keltai iš Prancūzijoje, Rosccof mieste esančio uosto.. Reisus vykdo keltų kompanija Brittany ferries.  Tai – puikus  bei greitas būdas iš vienos Europos šalies atvykti į kitą. Planuojantys atvykti į Bilbao, dar prieš kelionę turėtų patikrinti atvykimo  ir išvykimo laikus.

Keltas į Bilbao  - viena patogiausių krypčių

  • patogus bei greitas būdas atvykti į Ispaniją;
  • idealiai tinka nenorintiems skristi lėktuvu;
  • Bilbao rasite daug muziejų, kavinių, restoranų, parduotuvių;
  • miestas idealiai tinka atostogoms, iš jo lengva pasiekti kitus šios šalies miestus, garsius kurortus;
  • plaukiama moderniais, maitinimą bei pramogas galinčiais pasiūlyti keltais, tad laikas tikrai neprailgs – turėsite galimybę atgauti jėgas kelte, o atvykę į Bilbao, tęsti kelionę.