LOADING ...

Keltai į Bodeną

Bodenas (angl. Bojden) beveik 19 tūkst. gyventojų turintis miestelis, išsidėstęs Danijos  Norboteno provincijoje.

Bodenui miesto teisės buvo suteiktos tik pasibaigus pirmam Pasauliniam karui (t.y. 1919 m.). Nors miestas, kaip svarbi šalies gynybai vietovė, buvo žinoma jau seniau. XX amžiaus pradžioje ( tarp 1900 ir 1916 m.) šioje vietovėje iškilo karinė tvirtovė. Fortas turėjo apsaugoti Bodeną karo atveju, tačiau didesnės reikšmės nesuvaidino nei Pirmame, nei Antrame Pasauliniuose karuose. Vis dėlto, fortas iki dabar traukia smalsuolius dėl tam laikmečiui būdingos statybos.

Keliautojai į Bodeną traukia dėl visos galybės pramogų. Čia yra vandens atrakcionų parkas. Keliautojai kviečiami į nuotykių parką ir šalia esantį etnografinį kaimą. Tačiau žvejus traukia ne kas kitas, o idealiai žuvingos žvejybos vietos Bodene. Poledinės žūklės mėgėjai keliauja prie miesto apylinkėse esančių ežerų, o ekstremalaus sporto mėgėjai čia važiuoja dėl ilgiausio kalnų nuolydžio apylinkėse. Bodene yra puikios upės pasiplaukiojimui kanojomis. Nuostabūs miškai kelionei dviračiais ir tikra atgaiva po aktyvių pramogų – sauna.

Bodeno meno galerija užima 3,6 tūkst. kv. m. istorinio pastato ploto. Čia ištisus metus organizuojamos parodos. Jose eksponuojami tarptautinio garso menininkų darbai. Galerijos pastatas buvo surestas 1910-1911 m. Jis tarnavo pašarų, avižų laikymo vieta, o XX – o amžiaus viduryje jo paskirtis buvo pakeistas.


Keltai į Bodeną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Bodeną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Bodeną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Bodeną

Kiekvieną dieną į Bodeną plaukia kompanijos „Alstrafikken” laivai. Penkiasdešimties minučių kelionė moderniais ir grakščiais keltais pralekia nepastebimai. Kas valandą uostą palieka operatoriaus laivas „Thor Snydfyen”.

Kodėl kelionė keltu į Bodeną į greičiausias ir patogiausias susisiekimo būdas iš Danijos?

Kelionė maršrutu Bodenas – Fynshav trunka vos 50 min., o laivai plaukia praktiškai kas valandą. Todėl tai yra greičiausia ir patogiausia susisiekimo jungtis tarp Danijos ir Švedijos. Taip pat:

  • Keltu galima keltis nuosavu transportu.
  • Šiuo maršrutu galima keliauti su savo augintiniais.
  • Kelte yra gausu pramogų, lauko ir uždarų erdvių poilsiui, bei sportui.
  • Bodenas yra vienas judriausių šio rajono dalies uostų.
  • Fynshav, apart uosto, turi oro uostą. Todėl iš jo labai patogu tęsti kelionę kitomis kryptimis į Europą, Aziją ar Britaniją.