LOADING ...

Keltai į Briunsbiutelį

Briunsbiutelis (vok. Brunsbüttel) – Šiaurės Vokietijos perlas. Miestas driekiasi netoli Elbės upės žiočių, prie Šiaurės jūros, Kylio kanalo, kuris laikomas judriausiu dirbtinai žmogaus rankomis sumeistrautu vandens keliu planetoje.

1939 metais rugsėjo mėnesį netoli miesto buvo susprogdintas tuo metu labai dideliu laikytas laivynas. Karališkųjų oro pajėgų darbas, kuris iki šiol kelia nemažai klausimų istorikams. Šiandien istorikai atkeliauja iš visos Europos į miesto istorijos muziejų, kuriame labai smulkiai pateikta informacija apie tuometinę ataką.

Miesto aukso amžius – XX a. antra pusė. Tuo metu čia suklestėjo pramonė. Nuo 1960 metų Briunsbiutelis tapo pramoniniu miestu. Toks liko iki dabar. Iki šiol čia veiklą vykdo didžiausia bendrovė – Šlėzvigo ir Holšteino įmonė. Pramonė čia apima net 2 tūkst. ha ploto. Todėl turistai laukiami nedideliame senamiestyje ir uosto krantinėse. Tvarkingos gatvelės, sekundžių tikslumu vykstantys autobusai ir pamažu supranti tikrąją vokiškos tvarkos esmę.

Todėl skirkite bent pusdienį pasivaikščioti tvarkinguose parkuose ar pagurkšnoti kavos, arbatos miesto kavinėse.


Keltai į Briunsbiutelį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Briunsbiutelį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Briunsbiutelį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Briunsbiutelį

Kiekvieną dieną keltai plaukia maršrutu Briunsbiutelis – Kukshafenas. Elb-Link kruiziniai laivai kitą krantą pasiekia praėjus 1 val. 20 min. nuo kelionės pradžios. Šiuo maršrutu plaukia du bendrovės laivai, t.y. Grete ir Anne Marie. Abu jie modernūs ir inovatyvūs, komfortiški ir erdvūs. Kita vertus, per parą krantus jie palieka net dešimt kartų. Todėl šis maršrutas itin patogus, planuojantiems kelionę tęsti automobiliu ar motociklu, vidurio Vokietijos link.

Kelionė keltu Briunsbiutelis – Kukshafenas – patogi ir greita susisiekimo jungtis:

Maršrutas Briunsbiutelis – Kukshafenas yra greita ir komfortiška susisiekimo jungtis tarp dviejų Vokietijos regionų, nes:

  • Keltai juda Kylio kanalu. Taip sutaupoma kelios valandos nepatogios kelionės automobiliu.
  • Laivais keliauti galima automobiliu ar kitu nuosavu transportu. Taip pat į kelionę galite pasiimti savo augintinius.
  • Kruiziniai laivai šiuo maršrutu keliasi net dešimt kartų per dieną.
  • Keltų operatoriaus Elb-Link kruiziniai laivai Muhumaa ir Saaremaa yra modernūs. Todėl kelionė jais atneš daug malonių akimirkų.
  • Briunsbiutelis – itin svarbus ekonominis ir kultūrinis regiono centras, o Kukshafenas yra strategiškai gera vieta, norintiems tęsti kelionę į Hamburgą, Berlyną.