LOADING ...

Keltai į Cairnryan

Cairnryan – Škotijos perlas. 1701 metais įkurtas miestas ypatingai didelę reikšmę įgavo Antro pasaulinio karo metais. Tuo metu, dėl susiklosčiusios geopolitinės situacijos, strategiškai patogioje padėtyje esančiame mieste buvo nutiestas geležinkėlis ir kita infrastruktūra. Taip buvęs žvejų kaimelis išaugo į miestą, kuris tapo pagrindine, Did. Britanijoje, susisiekimo jungtimi ir turėjo milžinišką reikšmę, kaip Škotijos ir Airijos jungtis.
Tik XX a. 7 - tame dešimtmetyje nutrūkus karo veiksmams ir išmontavus karinę infrastruktūrą
Cairnryan perleido dominuojančio centro pozicijas į didesnių miestų rankas, tačiau buvusi karinė dvasia niekur nedingo.
Keliaujant po Cairnryan miestą, nepraleiskite progos, pasivaikščioti prieplaukoje ir apžiūrėti karinės didybės likučius. Miestelio senamiestyje yra keli restoranai, kviečiantys turistus paskanauti ir įvertinti tradicinę Škotijos virtuvę.


Keltai į Cairnryan.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Cairnryan tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Cairnryan. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Cairnryan

Į Cairnryan keltai plaukia net šešis kartus per dieną iš Belfasto. Vos dvi valandas trunkanti kelionė iš Airijos į Škotiją ir iš Škotijos į Airiją atneša puikių įspūdžių. Šiuo maršrutu plaukia modernus Stena line keltas - Stena Superfast VIII.

Tai jaukus keltas, kuriuo keliaujant nereiks sukti galvos dėl bagažo apribojimų ar kelionės su augintiniais formalumų – jie vyksta visiškai nemokamai.

Kelte yra puiki konferencijų sale, SPA centras (joje rasite sūkurinę vonią, galėsite pasimėgauti masažais ar saunomis), vaikų žaidimų kambariai. Laivas Stena Superfast VIII – lyg visas pramogų kompleksas, kuriame organizuojami renginiai šeimoms su vaikais. Taip pat laive veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys.

Keltas į Cairnryan iš Belfasto – vienas greičiausių maršrutų

  • Keltas Stena Superfast VIII šiuo maršrutu plaukia net šešis kartus per dieną. Todėl be vargo galėsite pasirinkti patį patogiausią kelionės laiką.
  • Iš didžiausių Škotijos miestų Glasgo ir Edinburgo į Cairnryan galima nuvykti vos per kelias valandas automobiliu, autobusu ar traukiniu.
  • Belfastas yra vienas didžiausių Airijos miestų, su kuriuo išvystyta puiki infrastruktūra į bet kurią šalies vietą.
  • Keleivių bagažui nėra jokių apribojimų.
  • Keliauti galite su augintiniais, už tai nemokėdami nei cento papildomai.
  • Galite keliauti savo transportu, todėl vėliau bus patogu tęsti kelionę, negalvojant apie automobilio nuomą.