LOADING ...

Keltai į Daniją

Šalis, kurioje gyvena laimingiausia pasaulio tauta. Daugiau nei 7300 kilometrų pajūrio ruožo skalaujamo Baltijos ir Šiaurės jūros. Danijos karalystė turistus vilioja legendine undinėlės statula, nuostabiais paplūdimiais, nepakartojamo grožio miškais, alumi ir pramogų parkais. Verslininkai sako, kad tai patys sąžiningiausi verslo partneriai, o vyrai – kad Danijoje gyvena pačios gražiausios šviesiaplaukės merginos.

Greičiausias ir komfortiškiausias kelionės būdas – keltu

Keliauti į Daniją galima lėktuvu, tačiau patogiausia - keltu. Patogu ne tik dėl vos kelias valandas trunkančios kelionės, tačiau dėl kelte esančių pramogų ir viso paslaugų komplekso, kurio dėka galėsite pailsėti ir atgauti jėgas. Verta pasinaudoti galimybe keliaujant į Fredrikshavn pakeliui užsukti ir į LegoLand.

Vienas iš populiariausių  keltų maršrutų į Daniją yra: Gioteburgas – Fredrikshavnas, Oslas – Fredrikshavnas, Varbergas – Grena. Dėl alternatyvų skaičiaus pasirinkti kelionės maršrutą kartais tampa sudėtinga. Visgi, kad ir ką sakytų kelionių agentūros, patogiausia kelionės maršrutą pasirinkti pagal planuojamos kelionės laiką. Šiuo atžvilgiu patogiausia keltų linija - Gioteburgas – Fredrikshavnas, nes keltai šiuo maršrutu plaukia net keturis kartus per dieną. Todėl nesunkiai pasieksite ne tik bet kurį kelionės tikslą Danijoje ar Švedijoje, tačiau  keliauti galėsite, bet kuriuo Jums patogiu laiku, nešvaistant svarbių minučių laukimui.   


keltai_i_danija.jpg

Kelto reisų į Daniją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Daniją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Ką veikti Danijoje?

Danija tai lyg pasakų karalystė su siauromis akmenuotomis gatvelėmis, vėjo malūnais, dviračiais ar pilimis lyg iš pasakų. Tai valstybė, kurioje gyvena 5,5 milijonų gyventojų, o jos plotas yra mažesnis nei Lietuvos. Skandinavijos valstybė garsėja tolerancija ir itin palankia politika šeimoms su mažais vaikais. Taip pat:

  • Danijoje autobusai pasvirę tam, kad judėjimo negalią turintys žmonės ir tėveliai su mažais vaikais galėtų lengviau įlipti į viešąjį transportą.
  • Danijoje nėra aukštesnių nei penkių aukštų pastatų.
  • Populiariausia transporto priemonė – dviratis ne tik dėl meilės sportui ir gamtai, tačiau dėl to, kad po Antro pasaulinio karo degalai buvo didelis deficitas, o šiuo metu automobilių savininkai moka itin didelius mokesčius.
  • Danijoje monarchijos valdymo forma trunka ilgiausiai visoje Europoje, o valstybės vėliava yra viena seniausių planetoje – nuo 1219 metų.
  • Danijai priklauso net 444 salos.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai