LOADING ...

Keltai į Dieppe

Dieppe – miestas šiaurinėje Prancūzijos dalyje, Normandijoje. Tai žymus ir svarbus Prancūzijos uostas prie Lamanšo sąsiaurio, ties Arques upės žiotimis. Išskirtinio dėmesio miestas sulaukia ne tik dėl uosto darbo bei svarbaus Newhaven – Dieppe maršruto, tačiau ir dėl jūrų gėrybių, turistų pamėgto akmeninio paplūdimio ir XV amžiaus pilies, kurią tiesiog privaloma aplankyti. Dieppe yra pagrindinis Prancūzijos uostas, kuris užtikrina jūrų gėrybių šukučių pristatymą ant kiekvieno gurmano stalo.

Dieppe, kaip ir visa šiaurės Prancūzija arba Normandija, yra idealus kraštas turistams, mylintiems gamtą. Čia tiek daug gražių Prancūzijos miškų bei parkų, kuriuose galima vaikščioti, tyrinėti, važinėti dviračiais, plaukti baidarėmis ir nuveikti dar daug daugiau. Žinoma, nereikia pamiršti ir gardžios Normandijos virtuvės, kurios pasididžiavimas yra sūris ir vynas.


Keltai į Dieppe .JPG
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Dieppe tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Dieppe. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Dieppe

Į Dieppe uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Newhaven, Anglijoje. Šį populiarų maršrutą aptarnauja keltų kompanija DFDS Seaways.

Newhaven – Dieppe maršrutas yra tiesioginė jungtis tarp Anglijos ir centrinės, šiaurės bei vakarų Prancūzijos ir aplinkinių šalių. Keltu galima persikelti su savo automobiliu, motociklu, kemperiu ar dviračiu, tad galima planuoti patogią kelionę po Europą su savu transportu. Be to, keliaujant keltu nereikia rūpintis dėl bagažo limitų, o ir nereikia namuose palikti augintinio – jis gali keliauti su jumis!

Maršrutas yra populiari jungtis tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos, kuria naudojasi tūkstančiai žmonių kasdien. Keltas į Dieppe iš Newhaven nuplaukia per 4 valandas ir šis laikas tikrai neprailgsta, nes DFDS keltuose netrūksta veiklos.

Kodėl rinktis keltą į Dieppe?

  • Keltas Newhaven – Dieppe plaukia kasdien, po tris kartus į abi puses.
  • Keltas į Dieppe plaukia 4 valandas, o jaukiame, moderniame kelte, jos prabėgs nepastebimai – kelte tikrai rasite ką veikti: restoranai, kavinės, vaikų žaidimo kambariai, dovanų parduotuvės.
  • Jokių limitų bagažui, ir svarbiausia, galima vykti su savo automobiliu. Keltu taip pat galima keliauti ir su augintiniu.
  • Dieppe Normandijos dalis, kurią dievina turistai – paplūdimiai, gardi virtuvė, kurios pasididžiavimas sūriai ir vynas tikrai nepaliks abejingų.