LOADING ...

Keltai į Diunkerką

Diunkerkas – uostamiestis šiaurės Prancūzijoje, trečias pagal dydį uostas šioje šalyje. Diunkerkas išsivystė iš žvejų kaimelio, žvejyba daugelį metų buvo pagrindinis gyventojų pragyvenimo šaltinis, tuo tarpu dabar uostas yra pagrindinė miesto klestėjimo priežastis. Miesto istorija yra įdomi, ir, žinoma, tampriai susijusi su žvejyba. Apie miesto kūrimąsi, jo plėtojimąsi ir visas įdomias istorijas išsamiai pasakoja vietos uosto muziejus, kurį išties verta įrašyti į lankytinų vietų sąrašą. Dalis miesto dar mena karo metus, o muziejuje galima plačiai sužinoti apie II Pasaulinio karo operaciją „Dinamo“, istorinį karo įvykį, kuomet teko evakuoti į kampą užspeistą sąjungininkų (anglų, prancūzų, belgų) armiją iš Diunkerko paplūdimių. Laimei karas nepasiglemžė visos prieškarinės architektūros, tad yra į ką paganyti akis. Kita dalis miesto yra naujai pastatyta po karo.

Be efektyviai veikiančio uosto, Diunkerkas gali pasigirti ir nuostabiu smėlėtu pajūriu, daugybe jaukių kavinukių, iš kurių atsiveria nuostabus šėlstančių bangų vaizdas – taigi nenuostabu, jog kaskart keltas į Diunkerką atvyksta pilnas, čia tiesiog yra mielų kampelių, kuriuos būtina aplankyti.


Keltai į Diunkerką.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Diunkerką tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Diunkerką. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Diunkerką

Į Diunkerko uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Doverio, Anglijoje. Šį populiarų maršrutą aptarnauja keltų kompanija DFDS Seaways.

Maršrutas Diunkerkas – Doveris yra vienas patogiausių būdų persikelti per Lamanšo sąsiaurį su automobiliu. Kelionė trunka vos 2 valandas ir šis laikas tikrai neprailgsta, nes DFDS keltuose netrūksta veiklos. Maršrutas yra populiari jungtis tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos, kuria naudojasi tūkstančiai žmonių kasdien. Abu miestai įsikūrę strategiškai patogiose vietose, Diunkerkas yra 300 km nuo Paryžiaus, 159 km nuo Briuselio, 166 km nuo Antverpeno, tuo tarpu Doveris yra 121 km nuo Londono, 166 km nuo Braitono.

Kodėl rinktis keltą į Diunkerką?

  • Keltas Doveris – Diunkerkas plaukia kasdien, kas kelias valandas. Sezono metu į kiekvieną pusę išplaukia net iki 24 keltų per parą.
  • Keltas į Diunkerką plaukia vos 2 valandas, o jaukiame, moderniame kelte, jos prabėgs nepastebimai – kelte tikrai rasite ką veikti.
  • Jokių limitų bagažui, ir svarbiausia, galima vykti su savo automobiliu. Keltu taip pat galima keliauti ir su augintiniu.