LOADING ...

Keltai į Doverį

Doveris – miestelis ir uostas pietryčių Anglijoje, Kento grafystėje, prie Lamanšo sąsiaurio. Tai strateginė vieta, priėjimas prie jūros, kurį jau ne vieną šimtmetį išnaudoja anglai. Nuo XII amžiaus, Kento grafystėje buvo 4 iš 5 Anglijos uostų, kuriuose švartavosi karališkojo laivyno flotilė. Žinoma, Doveris buvo tarp pagrindinių šalies uostų. Doveris - arčiausiai Prancūzijos, kitapus Lamanšo, esantis taškas, dėl to itin patogus susisiekimams keltu tarp Prancūzijos ir Anglijos. Doveris dar žinomas ir kaip „Raktai į Angliją“ – taip simboliškai buvo vadinama XII amžiuje pastatyta Doverio pilis, užėmusią svarbią gynybinę poziciją svarbiais Anglijai laikais. Pilis vis dar stovi ir ji yra didžiausia pilis Anglijoje, o nuo jos kaip ant delno atsiveria visas Doverio miesto vaizdas. Doverio pilis neabejotinai yra viena iš svarbiausių ir įdomiausių vietų, kurias būtina aplankyti kiekvienam užsukusiam.

Šiandien Doveris yra ne tik įdomus miestas užklystantiems turistams, tačiau ir svarbus susisiekimo taškas keliaujantiems iš Anglijos į Prancūziją.


Keltai į Doverį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Doverį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Doverį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Doverį

Į Doverio uostą Anglijoje reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Diunkerko Prancūzijoje ir Kalė uosto Prancūzijoje. Šiuo du populiarius maršrutus jungiančius Prancūziją ir Angliją  aptarnauja keltų kompanija DFDS Seaways.

Kelionė keltu į Dover yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai bei patogiai pasiekti Calais. Kelionė iš Dover į Calais trunka vos 90 minučių, todėl tai yra vienas greičiausių būdų iš vieno miesto atvykti į kitą. Keleivių įlaipinimas prasideda likus 30 minučių iki išvykimo. Keleiviai gabenami vienu iš kelių modernių keltų. Šie keltai yra ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie keliauja kartu su vaikais – keltuose yra viskas, ko reikia keliaujant su atžalomis, siūlomos būtent vaikams skirtos pramogos.

Visi paminėti uostai įsikūrę strategiškai patogiose vietose, todėl sulaukia nemažai keleivių kiekvieną dieną. Keltai į Doverį iš abiejų Prancūzijos miestų plaukia kelis kartus per dieną, sezono metu net iki 24 kartų per parą. Kelionė iš vieno uosto į kitą trunka apie 2 valandas, tad tikrai neprailgsta. Tuo labiau, jog kelte yra kas veikti – jūsų laukia baras, galima jaukiai prisėsti išgerti kavos ar papietauti, pažiūrėti sporto varžybas ar kitą svarbų renginį plačiaekraniame televizoriuje.

Kodėl rinktis keltą į Doverį?

Visiems keliautojams, kurie anksčiau ar vėliau planuoja vykti į šį miestą, yra būtina žinoti ir argumentus, dėl kurių galima tvirtinti, kad keltas į Dover yra vienas patogiausių pasirinkimų

  • Doverį galima pasiekti keltais iš Prancūzijos Kalė ir Diunkerko uosto.
  • Keltu Doverį galima pasiekti per dvi valandas.
  • Keltai į Doverį plaukia kasdien, kas kelias valandas. Sezono metu į kiekvieną pusę išplaukia net iki 24 keltų per parą.
  • Galima vykti su savo automobiliu, jokių limitų automobilyje vežamam bagažui. Keltu taip pat galima keliauti ir su augintiniu.