LOADING ...

Keltai į Dubliną

Dublinas yra didžiausias Airijos miestas, taip pat – sostinė. Miestas įsikūręs rytiniame Airijos salos krante, turi daugiau nei 1 000 000 gyventojų. Puikiai išvystytos mašinų, metalo, maisto, tekstilės, siuvimo, alaus, kitų šakų pramonės bei laivų statyba. Maža to, būtent Dublinas yra laikomas svarbiausius  Airijos kultūros, meno bei mokslo centru.

Ne veltui Dublinas yra didžiausias Airijos miestas – lankytinų vietų šiame mieste ypač daug, tad panorėjusiems aplankyti visus objektus, teks suplanuoti ne tokią jau  ir trumpą viešnagę. Svarbiausi Dublino objektai:  besidominčių menu ir kultūra dėmesį patrauks Dublino universitetas; Dublino miesto universitetas, vaškinių figūrų muziejus; mokslo ir meno muziejus, gotikinė Kristaus bažnyčia; jei keliausite su atžalomis, aplankykite zoologijos sodą; alaus gerbėjai turėtų užsukti į Gineso alaus daryklą – pamatyti, kaip gaminamas šis alus; mėgstantys gamtą – į Fenikso parką.


Keltai į Dubliną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Dubliną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Dubliną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Dubliną tvarkaraštis

Keltais puikiai išvystytas ir susisiekimas su Holyhedu (keltas kursuoja ne mažiau kaip 4 kartus per dieną).

Keltu į Dubliną

Miestas pasižymi ypač puikiomis susisiekimo galimybėmis: būtent Dubline yra įsikūręs didžiausias šalies oro uostas, veikia kelios geležinkelio stotys. Keltais puikiai išvystytas ir susisiekimas su Holyhedu (keltas kursuoja ne mažiau kaip 4 kartus per dieną). Plaukiama moderniu, puikiai atrodančiu keltu, kuriame rasite viską, kad jūsų kelionė būtų patogi: jausitės taip, lyg leistumėte laiką nedideliame kurorte. Tiems, kam prireiks nakvynės, jau atvykus, problemų tikrai nekils – Dublinas yra viena pasaulio sostinių, kuri gali pasiūlyti ypač daug apgyvendinimo įstaigų – Jūsų viešnagės laukia prabangūs ir mažiau prabanga tviskantys viešbučiai (nuo 1 iki 5 žvaigždučių), svečių namai.

Keltas į Dubliną  - vieną patogiausių krypčių

Keltas į Dubliną yra vienas patogiausių pasirinkimų dėl įvairių priežasčių:

  • Visus šiai kelionei reikalingus bilietus galite įsigyti sau patogiu metu;
  • Vykstantiems į Dubliną nevertėtų tikėtis naktinių šėlionių iki ryto – nors neretai išgirstama nuomonė, kad Airijos sostinėje galima puikiai pasilinksminti, toks pasakymas labiau prilygstami mitui nei tiesai – iš tiesų didžioji dalis šio miesto barų darbo dienomis vekia vos iki vidurnakčio, tuo tarpu savaitgaliais linksmybės yra pratęsiamos vos viena kita valandą
  • Į tokią kelionę gali vykti ir jūsų augintiniai.