LOADING ...

Keltai į Džersį

Džersis yra sala, La Manšo sąsiauryje, šalia Prancūzijos krantų. Ši sala, kaip ir daugelis kitų salų, neįeina į Europos Sąjungos sudėtį. Šios detalės yra ypač svarbu nepamiršti planuojant savo kelionės į Džersį. Salos plotas nėra didelis – Džersis užima vos kiek daugiau nei 119 kvadratinių kilometrų. Salos sostinė, o kartu ir didžiausias jos miestas, yra Sent Helieras. Salą valdo gubernatorius. Jei planuojate vykti į šį vaizdingą, gausiai vandens skalaujamą kampelį ir norite susikalbėti su vietiniais, atminkite, jog bus reikalingos puikios anglų ar prancūzų kalbos žinios. Saloje galioja dvi valiutos: Džersio svaras ir svarai sterlingai.


jersey-4557481_960_720.jpg

Kelto reisų į Džersį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Džersį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Džersis tvarkaraštis

Jei ieškote galimybių, kaip pasiekti šią salą, verta  pabrėžti, kad jūsų dėmesio centre turėtų atsidurti kelionė keltu. Būtent jais ir yra vykdomos kelionės į Džersį iš Sent Malo, Portsmouto ir kitų vietų. Atplaukiama į salos sostinę – Sent Helierą. Keliones vykdo keltų kompanija Condor ferries.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Keliauti į Džersį keltais, tikrai verta: toks pasirinkimas jums leis išvengti ilgų bei varginančių valandų, sėdinti prie automobilio vairo, nesibaigiančių kelio dulkių. Maža to, turėsite galimybę ypač produktyviai leisti laiką, ko negalėtumėte daryti keliaudami kitomis transporto priemonėmis. Visa tai todėl , kad į Džersyje esantį Sent Helierą yra plaukiama moderniais bei erdviais keltais, kurie siūlo ne tik galimybę puikiai pailsėti,  bet ir įdomiai papramogauti.

Ką veikti Džersyje?

Tai, ką veiksite atvykę į šią  salą, didele dalimi priklausys nuo to,  koks yra jūsų kelionės tikslas (jei vykstate lankyti giminaičių, tai, savaime suprantama, pagrindinis jūsų dėmesys bus skirtas jiems. Vis dėlto, jei į šią salą keliaujate turistiniais tikslais, tokiu atveju vertėtų pastebėti, kad veikos čia tikrai netrūks:

  1. Kaip ir daugelis kitų, tokio tipo salų, Džersis pakvies pasigrožėti puikia, gyva gamta, o žuvauti mėgstantys keliautojai ras daug puikių vietų, kuriose galės tai išbandyti;
  2. Šioje saloje vyksta daug puikių festivalių. Vienas iš jų yra gėlių mūšis, kuris rengiamas nuo 1902 metų. Jei norite aplankyti šį festivalį, iš anksto pasidomėkite jo datomis.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai