LOADING ...

Keltai į Fišguardą

Fišguardą – nedidelis žvejų kaimelis, Velse, kuris XVIII – ame amžiuje palaikė prekybinius ryšius su Bristoliu ir Liverpuliu. Šiandien, kaimelio prekybinė ir ekonominė reikšmė sumenko, tačiau puikus kurortas ir toliau traukia keliautojus iš viso pasaulio dėl kultūrinio palikimo, garsius rašytojus įkvėpusių pakrančių grožio.

Miestas suskirstytas į dvi dalis. Pirmoji – uosto ir marinistinės kultūros centras. Jame nuo XVIII –o amžiaus Prancūzijos invazijos liko įtvirtinimai, kurie iki dabar traukia praeivių žvilgsnius. Čia esančios pakrantės pateko į gražiausių pasaulio pakrančių sąrašus. Tad būtinai leiskitės į žygį palei jūrą.

Miesto centre turistai kviečiami pasivaikščioti autentiškame senamiestyje, rotušėje, paskanauti tradicinių patiekalų ir gėrimų vietos restoranėliuose. 

Keliaudami po Fišguarda būtinai vykite į kelionę miesto apylinkėmis. Kelionė dviračiais, pėsčiomis arba automobiliu suteiks neišdildomų įspūdžių.


Keltai į Fishguardą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Fišguardą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Fišguardą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Fišguardą

Į Fishguard keltai plaukia net kelis kartus per dieną. Vos kelių valandų kelionė puikiu Stena line keltu suteikia malonių prisiminimų. Stena Superfast VIII – modernus laivas, kuriuo keliaujant Jums nereiks sukti galvos dėl bagažo apribojimų – tokių tiesiog nėra. Šiuo  keltu Jūs patogiai galite keliauti su augintiniais.

Kelionė jūra įkvėpia magiškiems prisiminimams ir įpūdžiams. Kelte keleiviai gali naudotis puikia konferencijų sale ir visa konferencijų įranga, nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu, o taip pat atgauti jėgas SPA centre, kuriame keliautojai kviečiami pasimėgauti masažais, sūkurinės vonios ir saunos malonumais. Kelte vaikų juokas užkrečiamai skamba iš žaismingo vaikų žaidimo kambario.

Nepraleiskite progos pasimėgauti užkandžiais ir išskirtiniais patiekalais, bei gėrimais. Laive Stena Superfast VIII  nuolat organizuojami renginiai ir koncertai. Todėl būtinai sudalyvaukite bent viename iš jų.

Keltas į Fišguardą iš Roslero – vienas greičiausių maršrutų

Anglijos ir Airijos susisiekimo jungtis Rosleras – Fišguardas yra patogiausias ir vienas greičiausių maršrutų:

  • Rosleras – Airijos svarbus kultūrinis ir ekonominis centras.
  • Fišguardas yra patogioje kelių kryžkelėje, todėl nuo itin greitai nuvyksite į visas Velso sritis.
  • Keliauti keltu galite nuosavu transportu. Tad vėliau nereikės sukti galvos dėl automobilio nuomos ar autobusų tvarkaraščio.
  • Plaukiantiems šiuo maršrutu nėra jokių bagažo apribojimų. Taip pat galite keliauti drauge su augintiniais.
  • Keltas plaukia vos porą valandų ir kelis kartus per dieną. Tad galėsite pasirinkti patogiausią kelionės laiką.