LOADING ...

Keltai į Folkstouną

Folkstounas yra beveik 47 000 gyventojų turintis uostamiestis Anglijoje. Nors tai - palyginti nemažas miestas, kuriame daug svarbių įmonių, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tiek 19  - ame, tiek šiame amžiuje vienas svarbiausių taškų yra šio miesto uostas. Pietinėje šio miesto dalyje yra įsikūręs puikus, ypač vaizdingas slėnis, kuris traukia ne  tiek vietinių, bet ir turistų žvilgsnius. Taigi, kai lankysitės šiame mieste, savo laiką suplanuokite taip, kad jo pakaktų ir šiame slėnyje apsilankyti. Mieste yra puikiai išvystytas susisiekimas, keliai taip pat puikios būklės, todėl norintiems keliauti tikrai nekils problemų galvojant, kaip pasiekti vieną ar kitą tašką. Keletas žymiausių lankytinų šio miesto objektų yra: Kento mūšio muziejus, britų mūšių memorialas. Tie, kuriuos domina pramogos, turėtų išbandyti golfą – šiame mieste jis ypač vertinamas.

Miestas taip pat puikiai išvystyta mokslo šaka, veikia daug švietimo institucijų: pradinių bei vidurinių mokyklų, koledžų, ir universitetų. Miestas garsėja ir futbolu, jame veikia futbolo klubai ir nuolat vyksta varžybos.


Traukinys į Folkstauną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Folkstouną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Folkstouną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Traukiniu į Folkstouną

Kaip pasiekti šį Anglijos uostamiestį? Pirmoji žinia yra ta, kad egzistuoja daug pasirinkimo būdų,  tačiau metas dėmesį atkreipti į pačią svarbiausią detalę: pats geriausias pasirinkimas yra vykti traukiniu į Folkstouną. Reisus traukiniu iš Kalė uostamiesčio, esančio Prancūzijoje, vykdo kompanija Eurotunnel le Shuttle.

Kodėl rinktis traukiniu į Folkstouną

Minėjome, kad sprendimas vykti traukiniu į šį Anglijos uosto miestą, yra  puikus pasirinkimas, tad pats metas sužinoti, kokios yra priežastys, dėl kurių verta  vykti būtent traukiniu.

  1. Puikiai tiems keliautojams, kurie nori taupyti savo laiką – kelionė traukiniu iš Kalė uosto miesto į Folkstouno uosto miestą trunka vos 35 minutes;
  2. Vykstama moderniu ir patogiu traukiniu. Maža to, traukinys yra ne tik puikios išvaizdos bei patogus, bet ir draugiškas aplinkai, t.y., mažai sunaudoja energijos, o tai reiškia dar keletą puikių privalumų vartotojo naudai: rinkdamiesi kelionę aplinkai draugišku traukiniu, tausojate gamtą, o nedidelės kuro sąnaudos yra vienas iš tų veiksnių, kuris lemia ypač patrauklią bilietų kainą;
  3. Jums neteks palikti savo mylimų augintinių namuose  - galite vykti kartu.