LOADING ...

Keltai į Frederikshauną

Frederikshaunas yra vienas didžiausių ir svarbiausių miestų, esančių prie Kategato sąsiaurio. Nuo uostamiesčio iki šalies sostinės - Kopenhagos yra vos kelios valandos kelio automobiliu arba traukiniu, o nusprendus šį pažintį autentišką miestelį, tereikia leistis į kelionę dviračiais uostamiesčio gatvelėmis.

Frederikshaunas Šiaurės Jutlandijos regiono centras. Tai jaukus žvejų miestas, kuriame turistus vilioja regiono amatų muziejus, autentiškas senamiestis. Čia pat stovi miesto pažiba – rotušė ir gražuolė bažnyčia, šalia jos daug suvenyrų krautuvėlių ir restoranų.

Mieste gausu mažų restoranų, kuriuose galite paskanauti vietos tradiciniais patiekalais ar sudalyvauti vienoje iš nuolat organizuojamų švenčių bei koncertų. Miestelyje yra puikiai išvystyta infrastruktūra šeimoms su mažais vaikais. Todėl čia visa šeima galės pajodinėti arkliais, važinėtis dviračiais, dalyvauti edukaciniuose renginiuose šeimoms. Lankantis Frederikshauno mieste nepraleiskite progos apžiūrėti miestelio apylinkių, pasivaikščioti jūros pakrantėmis.

Fredrikshavnas – kompaktiškas Danijos miestas, kuriame atsiskleidžia vietos gyventojų meilė jūrai, kurią galime pamatyti laivų istorijos muziejuje, milžiniškose fregatose, jaukiose senamiesčio gatvelėse. Iki 1818 m miestas turėjo Fladstrandu pavadinimą ir tik gavus prekybines teises buvo perkrikštytas Frederiko VI ( tuometinio monarcho) garbei naujuoju Fredrikshavno pavadinimu. Šis miestas turi ilgą jūrinę istoriją. Šiuo metu, uoste dirba net 7000 miesto gyventojų.

Jeigu ieškote neapsakomo gamtos grožio, skandinaviškos ramybės ir santūrumo, arba aktyvaus laisvalaikio, Fredrikshavnas – puikus pasirinkimas. Vykstant į uostamiestį verta pasižvalgyti į jaukius daniškus namukus, užsukti į vietos restoranus ir paragauti tradicinių patiekalų. Leiskitės kelione dviračiais po apylinkes arba skirkite laiko aplankyti vieną didžiausių šalyje atrakcionų parką. Mieste organizuojamos turistinės išvykos ir aktyvios pramogos šeimoms – galite jodinėti arkliais pakrantėse, dalyvauti vaidinimuose ir spektakliuose, aplankyti teatrą.

Fredrikshavnas keliautojus traukia, nes yra itin patogioj vietoje, norint keliauti į Kopenhagą ir gilyn į Žemyninę Europą.


Keltai į Fredrikshavną.jpeg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Frederikshauną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Frederikshauną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Frederikshauną

Į Frederikshauno uostą keltai reguliariai plaukia iš Norvegijos. Maršrutu Oslas – Frederikshaunas Stena line operatoriaus keltas plaukia kiekvieną dieną. Kelionė moderniu keltu Stena Saga trunka vos dvylika valandų, kurias galite praleisti linksmai pramogaudami laive arba ilsėdamiesi.

Kelte gausu pramogų, įskaitant tokias kaip: galimybe mėgautis SPA centro malonumais, puikiais valgiais restoranuose, dalyvauti laive organizuojamuose renginiuose ir koncertuose. Kelte  Stena Saga Jūsų laukia erdvios ir jaukios kajutės maloniam poilsiui su vonios kambariais ir kitais patogumais, o jaukiems įspūdžiams išsivežti laive įrengtos krautuvės, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų ar kelionei būtinų daiktų.

Kelte Stena Saga  vaikams įrengtas žaismingas vaikų žaidimų kambarys, o tėveliams visą parą veikianti šokių salė. Žinoma, keliaudami jūra nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti nuostabia jūros panorama.  

Taip pat į Į Fredrikshavną reguliariai plaukia keltai iš Švedijos uostų. Maršrutu Gioteburgas – Fredrikshavnas keltai plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos tris valandas trisdešimt minučių. Keltų operatoriaus Stena line aptarnaujami ir šiuo maršrutu plaukiantys keltai – Stena Danica ir Stena Jutlandica. Tai modernūs ir patogūs keltai, kuriuose gausu pramogų, o kelionė prabėgs kaip akimirka.

Keltas į Fredrikshavną – vienas patogiausių maršrutų

Keltas Gioteburgas – Fredrikshavnas yra itin komfortiška ir greita susisiekimo priemonė tarp Danijos ir Švedijos. Fredrikshavnas – patogus Danijos uostas, kurį su šalies sostine jungia vos kelių valandų  trukmės kelionė traukiniu arba automobiliu:

  • Nuo Švedijos iki Danijos krantų nukaksite per mažiau nei keturias valandas.
  • Laiką galėsite praleisti ilsėdamiesi ir pramogaudami.
  • Kelionė keltu – ekonomiškas pasirinkimas. Keltu kelionė yra pigesnė, o taip pat kelte apsipirkdami galėsite sutaupyti beveik pusę pirkinių vertės sumos.
  • Fredrikshavnas – vienas judriausių ir svarbiausių Danijos uostų, iš kurio patogiai ir be rūpesčių pasieksite Kopenhagą.
  • Fredrikshavnas turi ilgą ir intriguojančią jūrinę istoriją, todėl mieste gausu pramogų ir lankytinų vietų turistams. Miestas vadinamas – šeimų rojumi, nes yra puiki infrastruktūra ir daug užsiėmimų šeimoms su mažais vaikais.

Kelto linija Oslas - Frederikshaunas yra greičiausia susisiekimo jungtis tarp Norvegijos ir Danijos:  

  • Nuo Frederikshauno yra patogus susisiekimas su Danijos sostine Kopenhaga ir kitais svarbiais Danijos centrais.
  • Oslas – Norvegijos sostinė, tai svarbiausias šalies ekonominis ir kultūrinis centras.
  • Keltas plaukia kiekvieną dieną, todėl galėsite pasirinkti sau patogiausią kelionės laiką.
  • Keltu galima keliauti drauge su augintiniais.