LOADING ...

Keltai į Fynshav

Fynshav miestas yra išsidėstęs Jutlandijos pusiasalio rytinėje dalyje. Baltijos jūra skalauja Fynshav miesto krantus. Šis miestelis turėtų būti pagrindine gamtos mėgėjų atostogų vieta. Čia kiekvieną lankytoją užburia kerintis Danijos kraštovaizdis: kalvos, tankūs miškai. Dėl švelnaus klimato Fyshav nuolat žaliuojančios lygumos yra ideali vieta egzotiniams augalams augti. Todėl šioje vietoje susiformavusi augalalija yra unikali.

Fynshav miesto apylinkėse gyvena 51 tūkst. gyventojų, mieste gyventojų skaičius nesiekia ir tūkstančio. Į Šiaurią nuo Fynshav driekiasi Sonderborgo miestas. Jame turistus traukia Flensburgo laivybos muziejus. Čia pat stovi senoviniai laivai, kuriuose galima apsilankyti. Būtinai leiskitės dviračiais per miesto apylinkes arba skirkite pusdienį pasivaikščioti jūros pakrante. Paplūdimiais organizuojami žygiai pėsčiomis. Jie kiekvieną sezoną pritraukia nemažą būrį turistų. Galima pasirinkti skirtingas kelio atkarpas ir laiką. Daugiau informacijos teiraukitės Fynshav miesto turistų informacijos centre.

Mieste yra ne vienas tradicinis restoranas. Sustokite viename iš jų ir paragaukite nacionalinės danų virtuvės patiekalų bei gėrimų. Šalia restoranų rasite suvenyrų krautuves. Jose gausu mielų dovanų išmargintų miesto simboliais, kurių taip nori gauti namiškiai, kolegos ar draugai.


Keltai į Fynshav.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Fynshav tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Fynshav. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Fynshav

Net 12–14 kartų per dieną maršrutu Fynshav – Bodenas plaukia kompanijos Alstrafikken laivas Thor Sydfyen. Kelionė juo trunka vos 50 min. Jas praleisti galite vienoje iš uždarų arba lauko aikštelių, lauko terasų ar restorane.

Maršrutas Fynshav – Bodenas yra patogiausia susisiekimo jungtis tarp Danijos:

  • Keltas Thor Sydfyen maršrutu Fynshav – Bodenas išplaukia vieną kartą per valandą.
  • Kelionė šiuo maršrutu trunka 50 min. Todėl yra daugiau negu, kad patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką.
  • Plaukti galima su savo augintiniais, nuosavu transportu (automobiliais, motociklais, sunkvežimiais) ir neribotu bagažu.
  • Danijai priklausančios salos – ranka pasiekiamos. Netoli Fynshav yra oro uostas. Į mieste esantį jūrų uosto terminalą vingiuoja geležinkelis.
  • Šiltuoju metų laiku šiuo maršrutu kas valandą išplaukia net du keltai.
  • Tai vienas patogiausių maršrutų keliaujantiems Skandinavijoje.
  • Kelte galite ramiai paskanauti tradicinių daniškų sumuštinių ir kavos, arbatos, sulčių, šaltų gėrimų ir dar daugiau pasirinkimo variantų. Taip pat laive yra uždaros ir lauko žaidimo aikštelės, saulės terasa.