LOADING ...

Keltai į Gdynią

Gdynia yra vienas svarbiausių Lenkijos miestų. Gdynia turi milžinišką geopolitinę reikšmę, nepaisant to, kad miestas buvo įkurtas tik tarpukario metais. Santykinai jaunas miestas - Gdynia kartu su Gdansku ir Sopotu sudaro trimiestį, kuris pasaulyje yra labai garsus savo laivų statyklomis.

Šis uostamiestis panašus į Klaipėdą - raudonų plytų stogai, jūros ošimas ir nuo sovietinių laikų išlikusios parduotuvės. Keliautojus Gdynia traukia istoriniais kariniais laivais. Laivuose – muziejuose galima netik sužinoti visą karybos istoriją, tačiau ir išbandyti XX amžiaus pradžios jūrininkų gyvenimo sąlygas.

Klaidžiojant miestu nuobodžiauti tikrai neteks. Gdynia mieste yra gausu jaukių kavinių, parduotuvių ir užeigų, bei sovietinių reliktų išlikusių po garsiosiojo „Solidarumo“ judėjimo gimimo. Aštuntame dešimtmetyje čia sustiprėjusi ir naujų atspalvių įgavusi kova prieš Sovietų valdžią padėjo pamatus Šaltojo karo pabaigai.

Keli kilometrai nuo miesto rasite Gdanską – svarbų, dar viduramžius atmenantį, Hanzos miestą. Nepraleiskite progos nuvykti į Gdanską ir pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, paragauti tradicinių lenkiškų patiekalų bei paskanauti paragauti nacionalinių gėrimų, vietos užeigose.


Keltai į Gdynią.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Gdynią tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Gdynią. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Gdynia

Į Gdynia keltai reguliariai plaukia iš Švedijos. Maršrutais Gdynia – Karlskrona ir Karlskrona – Gdynia plaukia modernūs Stena line keltai. Kiekvieną dieną plaukia trys keltai: Stena Spirit, Stena Baltika ir Stena Vision. Kelionė trunka dvylika valandų, tačiau linksmai pramogaujant ji pralekia nepastebimai.

Šiuolaikiškuose keltuose keleiviai gali rasti ne tik SPA centrus, puikius restoranus ir jaukias kajutes, tačiau ir vaikų žaidimų kambarius mažiesiems keliautojams, bei suvenyrų parduotuves.

Keliaudami bent vienu iš trijų Gdynia – Karlskrona maršrutu plaukiančių keltų pasinaudokite galimybe pasimėgauti nemokamo kino filmo seansu.

Keltas į Gdynia – vienas patogiausių krypčių

Kelto linija Karlskrona – Gdynia yra vienas patogiausių ir populiariausių  maršrutų:

  • Keltai plaukia kiekvieną dieną, todėl be vargo galėsite pasirinkti patį patogiausią kelionės laiką.
  • Keleiviams nėra jokių bagažo apribojimų.
  • Keliauti galite nuosavu transportu, todėl vėliau nereiks sukti galvos dėl automobilio nuomos punkto.
  • Karlskrona ir Gdynia yra Švedijos ir Lenkijos vieni svarbiausių ekonominių ir kultūrinių centrų. Todėl iš jų patogu tęsti kelionę į Centrinę Europą arba Skandinaviją.
  • Keliauti galima kartu su savo augintiniu.