LOADING ...

Keltai į Gedserį

Gedser – neįtikėtino grožio Danijai priklausančios salos Falster pietuose esantis miestelis. Miesto populiacija siekia vos 768 – nis gyventojus, tačiau tai netrukdo jiems nuversti kalnų ir užtikrinti nepriekaištingai atliekamas uosto, geležinkėlio stoties, elektros energijos jėgainės funkcijas.

Populiariausia ir įdomiausia turistų lankoma vieta mieste yra energetikos muziejus. Muziejus po atviru dangumi, kuris susideda iš trijų namų, pastatytų skirtingais XX amžiaus laikotarpiais: 1920 m., 1935 m. ir 1960 m. Tai padeda susidaryti aiškų vaizdą kaip keitėsi elektros prietaisai per šimtą metų ir kokia pažanga jau pasiekta energetikos srityje.

Pirmasis namas buvo pastatytas 1919-1920 metais. Čia gyveno inžinierius su šeima. Šiame name galima rasti, tuo laiku, Danijos šeimų naudotas elektrines skalbimo mašinas ir kitus prietaisus.

Antroji namo dalis, arba atskira namo erdvė simbolizuoja 1930 ir 1940 metų gyventojų buitį. Virtuvėje ir bendrame kambaryje stovi radijas, indauja, kiti būtini rakandai. Name liko  vokiečių invazijos pėdsakų (1940 metais Vokiečiai nusprendę okupuoti Daniją pasislėpė kelte plaukiančiame iš Rostoką į Gedser).

1950 metais pastatytas namas mus nukelia į 1950 – 1960 m. Čia pamatysite tinkmedžio baldus, daugelio naudotis elektros prietaisus ir tipišką to laikmečio Danijos šeimų buitį.

Keliaudami Gedser miestelyje nepamirškite užsukti į šalia muziejaus esantį restoraną ir paragauti tradicinių Danijos virtuvės patiekalų.


Keltai į Gedserį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Gedserį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Gedserį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Gedser

Į Gedser uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Rostoko. Maršrutą aptarnauja keltų operatorius Scandlines. Šiuo maršrutu plaukia du jaukūs keltai:  Berlin ir Kronprins Frederik. Šiuo maršrutu kelionė jūra trunka vos 1 val. 45 min.

Kodėl vykti keltu į Gedser yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Gedser vykti iš Rostoko uosto keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Kelionė trunka mažiau nei dvi valandas, kurias galite praleisti smagiai pramogaudami, mėgaudamiesi gurmaniškais patiekalais ir ilsėdamiesi.
  • Keliauti galite nuosavu transportu ir vėliau nereiks rūpintis automobilio nuoma.
  • Gedser – itin patogus uostas keliaujantiems Falster saloje ar vykstantiems į Švediją ir Vokietiją.
  • Šiuo maršrutu keltai plaukia dešimt kartų per dieną. Todėl yra daugiau negu patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką.