LOADING ...

Keltai į Gernsį

Gernsis yra salų grupė. Salynas įsikūręs vaizdingame La Manšo, prie Prancūzijos krantų. Planuojant keliones į Gernsį, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog jis neįeina nei į Europos Sąjungos sudėtį, nei į Jungtinės Karalystės sudėtį. Tai – ypač nedidelė, vos 78 km² sala, turinti šiek tiek daugiau nei 65 000 gyventojų, salą valdo gubernatorius. Salos sostinė – Sent Piter Portas. Salos valiuta yra svarai sterlingai.


torteval-church-2392847_960_720.jpg

Kelto reisų į Gernsį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Gernsį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Gernsį tvarkaraštis

Vykstantys į šią salą, kurioje su vietiniais kuo puikiausiai galima susikalbėti prancūzų arba anglų kalbomis, turi iš anksto pagalvoti ir apie tai, koks kelionės būdas yra patogiausias. Svarbu pasakyti, kad jei ieškote greito bei patikimo būdų, kaip atvykti į ši salą, pirmenybę reikėtų teikti keltui. Condor ferries keltų kompanija į Gernsį vykdo reisus iš įvairių krypčių: Prancūzijos, Anglijos.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Kodėl verta rinktis kelionę keltu į Gernsį? Bene svarbiausios priežastys yra tai, jog tokia galimybė  leidžia keliauti patogiai, turiningai bei greitai. Atsižvelgiant į tai, kad Gernsis iš visų pusių yra supamas vandens, nesunku pastebėti, kad galimų keliavimo būdų skaičius dar labiau sumažėja. Belieka tik pridurti, kad kelionė keltu tiks bet kurio amžiaus keliautojui.

Ką veikti Gernsyje?

Kadangi sala yra labai maža,  tai tikrai nėra svarbus verslo centras, tad į Gernsį verslo reikalais vykstama labai retai. Vis dėlto, jei jūsų tikslas yra pakeliauti, pasimėgauti puikiais gamtos vaizdais bei praturtinti kelionių bagažą, tokiu atveju Gernsis jums puikiai tinka dėl daugelio priežasčių:

  1. Būtent Gernsyje išvysite nuostabią, laukinę gamtą, gražius fiordus, galėsite mėgautis jūros vėsa bei aromatu;
  2. Gernsis yra idealus pasirinkimas tiems, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be žvejybos: būtent šioje saloje rasite daugybę vietų, kurios yra idealiai pritaikytos žvejybai, na, o tie, kurie nenori leisti laiko su meškere rankose, gali įsigyti puikios, vietinių gyventojų jau sugautos žuvies;
  3. Be laukinės gamtos ir žvejybos galimybių, šioje saloje rasite ir ne vieną muziejų, bažnyčią, kurios tikrai patrauks jūsų akis bei taps svarbiais lankytinais objektais.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai