LOADING ...

Keltai į Gils Bėjų

Gils Bėjus – dar vienas nedidelis miestelis, kurį lengviausia bei patogiausia pasiekti yra keliaujant keltu. Miestelis yra labai nedidelis, todėl čia nerasime svarbių institucijų, tačiau čia tikrai yra viskas, ko reikia patogiam vientinių gyvenimui bei turistams. Na, o pastariesiems čia tikrai yra dėl ko atvykti –  čia jūsų laukia įspūdingo grožio gamta bei kraštovaizdžiai, kurie susiformavo per daugybę tūkstančių metų. Maža to, čia taip pat turėiste puikią  galimybę rinktis įvairias gamtos pramogas   - naktinį ar rytinių paukščių stebėjimą, plaukiojimą valtimis. Taip pat populiaru žaisti golfą.

Be jau išvardintų galimybių, kuriomis galėsite pasinaudoti šiame miestelyje, jūsų laukia ir viskas, ko reikia smagiai bei patogiai jūsų viešnagei: nuo kavinių iki viešbučių, nuo parduotuvių iki muziejų. Kadangi visų šių objektų, išskyrus viešbučius, darbo laikas yra ribotas, planuojant kelionę pravartu tuo pasidomėti iš anskto.


Keltai į Gills Bay.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Gils Bėjų tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Gils Bėjų. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Gils Bėjų

Vienas iš keliavimo būdų, kuriuo gali pasinaudoti visi keliautojai, siejantys savo keliones su Gils Bėjumi, yra kelionė keltu į šį miestelį. Na, o ją yra verta rinktis dėl daugybės priežasčių. Bene pati svarbiausia yra patogumas.

Keltas į Gils Bėjų - viena patogiausių krypčių

Taigi, pats metas susipažinti su priežastimis, dėl kurių, į Gils Bėjų, yra verta keliauti keltu. Na, o priežasčių tikrai netrūksta:

  1. Keliaujama moderniu keltu, tad kelionė nevargins nei suaugusių, nei, svarbiausia, pačių mažiausių ar vyresnio amžiaus keliautojų;
  2. Išvykstama net 3 kartus per dieną – toks didelis išvykimo laikų skaičius suteikia galimybę keliauti ypač patogiai, pasirenkant sau patogiausią laiką, o svarbiausia - garantuoja, kad išvengsite būtinybės laukdami praleisti valandų valandas savo reiso;
  3. Atvejai, kuomet reikia išvykti be naminių gyvūnėlių, sukelia taip pat tam tikrų patogumų – juk jūsų augintiniai negali būti paliekami be priežiūros. Dar vienas komforto aspektas yra tas, jog pasirinkę šią kelionę, turėsite galimybę keliauti kartu su savo mylimais augintiniais, o tai reiškia, kad išvengsite papildomų rūpesčių;
  4. Dar vienas patogumas aspektas yra tas, jog kelionę galite planuoti bet kuriuo sau patogiu metu.