LOADING ...

Keltai į Gioteburgą

Gioteburgas – antras pagal dydį Švedijos miestas, kuriame gyvena apie milijoną gyventojų. Vasarą čia atsiskleidžia visas šiaurietiškos gamtos grožis. Mieste gausu renginių, čia intensyvus naktinis gyvenimas. Mieste gausu istorinių paminklų: Garsiausia tvirtovė „Kronan” (Karūnos), 1633 m. pastatyta katedra, Kristinos bažnyčia, botanikos sodas. Aplink miestą gausu salų ir išpuoselėtų parkų.

Gioteburge būtina aplankyti pramogų parką, meno muziejų bei pakilti į apžvalgos ratą. Nepakartojamas miesto, įsikūrusio tarp upės žiočių, vaizdas užburs.

Sakoma, kad šio miesto gyventojai niekur kitur nevalgo žuvies, išskyrus savo miesto žuvies turguje. Tai itin populiari Gioteburgo vieta ne tik todėl, kad čia šviežia žuvis pardavinėjama rekordiškai pigiomis kainomis, tačiau ir todėl, kad žuvies bažnyčia vadintas turgus, yra miesto reprezentacinė vieta, kurioje atsiskleidžia visa Švedijos pietvakarinės pakrantės kultūra.


Keltai į Gioteburgą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Gioteburgą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Gioteburgą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Gioteburgą

Į Gioteburgą reguliariai plaukia keltai iš Vokietijos uostų. Turint omenyje, kad uosto terminalas yra netoli miesto centro, o artimiausias oro uostas – dvylika kilometrų už miesto – patogesnio būdo kelionei su Švedijos širdimi nėra. Kiekvieną dieną maršrutu Kylis – Gioteburgas plaukia du Stena line keltai: Stena Scandinavica ir Stena Germanica. Kelionė trunka keturiolika valandų, tačiau moderniuose ir patogiuose operatoriaus Stena line keltuose jos prabėga kaip viena akimirka.

Keltas į Gioteburgą – vienas patogiausių maršrutų

Keltas Kylis - Gioteburgas yra itin patogi ir greita susisiekimo priemonė tarp Švedijos ir Vokietijos, o taip pat tarp Skandinavijos ir centrinės Europos. Gioteburgas yra antras pagal dydį Švedijos miestas:

  • Keltas plaukia naktį - keturiolika valandų, tad išvykus vakare, ryte jau pasiekiamas kelionės tikslas.
  • Keltai plaukia kiekvieną dieną. Tad galima pasirinkti sau patogiausią kelionės laiką.
  • Moderniuose keltuose yra visas paslaugų ir pramogų kompleksas Jūsų puikiam poilsiui.
  • Kelionė iš Vokietijos į Švediją automobiliu truktų net keletą dienų.
  • Oro uostas yra net dvylika kilometrų nuo Gioteburgo miesto centro, todėl centrinėje miesto dalyje esantis uosto keltų terminalas – yra praktiškiausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas.
  • Gioteburgo uostas – pagrindinis ir judriausias Švedijos uostas, todėl iš jo patogu tęsti kelionę į kitas Skandinavijos ar Didžiosios Britanijos šalis.