LOADING ...

Keltai į Greną

Centrinėje Danijos pusiasalio dalyje įsikūręs Grena miestas unikalus dėl čia vykdomų išskirtinių jūros jėgainių projektų.  Paėjus kiek tolyn už miesto priešais atsiveria nuostabi paplūdimių promenada. Pusiasalis yra lyg apsuptas pakrantėmis, kurios sudaro daugiau nei du šimtus šešiasdešimt kilometrų, kuriems priklauso net dvidešimt du paplūdimiai. Prieš kelis metus „Grena Marina” pakrantė buvo nominuota, kaip gražiausias Danijos paplūdimys.  

Grena miestas yra itin patogioje geografinėje padėtyje – nuo jo iki didžiausių šalies miestų vos 50 – 60 km. Tačiau ir miestelyje yra gausu pramogų. Miesto centrinėje aikštėje  išdidžiai stovi bažnyčia. Netoli paėjus rasite paminklą žemdirbiui, kuris išgelbėjo skęstantį kapitoną.

Pakulniavus dar kelis žingsnius tolyn į miesto gilumą atsiduriame lyg kitame – žemdirbių pasaulyje. Čia įrengtas ir turistų laukia amatų muziejus, kuriame galime susipažinti su vietos žemdirbių, prieš daugelį metų, naudotais buities rakandais. Keliautojus žavi čia esanti darni harmonija tarp agrarinės ir marinistinės pasaulėžiūrų.


Keltai į Greną.JPG
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Greną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Greną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Greną

Į Greną uostą keltai reguliariai plaukia iš Švedijos. Keltų operatoriaus Stena line laivas Stena Nautica plaukia reguliariai – kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos keturias valandas.

Kelte Stena Nautica galėsite ramiai atsipalaiduoti ir pailsėti puikiose poilsio bei pramogų erdvėse. Keleiviai kviečiami paragauti skanių patiekalų iš viso pasaulio virtuvių. Taip pat paskanauti gaiviųjų ir tauriųjų gėrimų, bare. Nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir pasimėgauti jūra, bei geru oru.

Kelte veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys. Todėl Jums nereiks nerimauti dėl staiga užklupusių darbų.

Keltas į Grena – vienas greičiausių maršrutų

Maršrutas Varbergas - Grena yra greičiausia susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Danijos:  

  • Grena su didžiausiais Danijos miestais jungia traukinių jungtys, o kelionė autobusu arba automobiliu trunka vos vieną valandą į už 50 - 60 km. esančius tokius miestus, kaip: Orhusą, Randersą ir Ebeltoftą.
  • Kelionė keltu trunka vos keturias valandas, todėl tai vienas greičiausių ir patogiausių kelionės būdų.
  • Keltas šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, todėl galėsite pasirinkti patį patogiausią kelionės laiką.
  • Kelte gausu pramogų ir poilsio erdvių, o taip keltu galite keliauti su augintiniais ir neribotu bagažu. Juk tik kelionė jūra atgaivina.