LOADING ...

Keltai į Harvičą

Harvičas yra vienas iš Anglijos prekybinių miestų, kuris ilgą laiką buvo laikomas svarbiausia susisiekimo vieta tarp žemyninės Europos ir Didžiosios Britanijos. Uostamiesčio svarbą nurodo ir čia dislokuoto karališkojo britų laivyno buvimas. Harviče išplėtotas geležinkelių tinklas, daro šią vietą dar labiau patrauklią keliautojams. Juolab, kad Harvičas yra labai jaukus Anglijos miestas su turtinga istorija.

Jame 1652 metais buvo įsteigta Karaliaus laivyno laivų statykla.  Po XVII amžiaus Olandijos ir Anglijos karo miestelio reikšmė sumenko, tačiau tradicijos ir buvusi istorinė didybė išliko. Šiandien, mieste turistai kviečiami aplankyti Elektros rūmus, pirmąjį Britanijos kino teatrą, tvirtovę pastatytą, besiruošiant kovai su Napoleonu. Nepraleiskite progos pasivaikščioti centrinėje aikštėje ir apsilankyti keliuose restoranėliuose. Tokia kulinarinė ir vietos pažinimo kelionė atneš daug įspūdžių.


Keltai į Harvičą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Harvičą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Harvičą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Harvičą

Harvičą su Huk van Holandu, Olandijoje, jungia Stena line keltų linija. Keltas iš Harvičo į Huk van Holandą ir į Harvičą iš Huk van Holando plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka šešias – aštuonias valandas.

 Šiuo maršrutu plaukia modernūs Stena line keltai: Stena Hollandica ir Stena Britannica. Juose rasite visko ko reikia puikiai kelionei ir ramiam poilsiui. Keliaudami keltu pailsėkite ir atgaukite jėgas keltuose įrengtose puikiose poilsio zonose, bei kajutėse.

Keltuose keleiviai kviečiami pasimėgauti gurmaniškais valgiais, bei gėrimais, kelte esančiuose restoranuose,  o taip pat nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti jūros panorama.

Keltas Harvičas – Huk van Holandas – vienas patogiausių maršrutų

Maršrutas Harvičas – Huk van Holandas yra vienas greičiausių ir patogiausių susisiekimo būdų tarp Anglijos ir Olandijos:

  • Huk van Holandas yra vos dvidešimt kilometrų nutolęs nuo svarbiausių Olandijos kultūrinių ir ekonominių centrų, įskaitant Hagą, Amsterdamą ir k.t.
  • Harvičas – patogi susisiekimo jungtis, nes miestas yra įsikūręs kelių kryžkelėje.
  • Keltai plaukia vos šešias valandas, todėl galite ramiai pailsėti ar smagiai papramogauti.
  • Keltai plaukia itin dažnai – dieniniais ir naktiniais reisais, todėl galėsite pasirinkti Jums patogiausią kelionės laiką. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.