LOADING ...

Keltai į Havrą

Havro miestas driekiasi Prancūzijos šiaurėje, šalia garsiojo Lamanšo sąsiaurio, dešinėje Senos upės pusėje. Pats miestas nėra turistų traukos centras, jis daugiau traktuojamas kaip uostas ir yra antrasis Prancūzijoje, vertinant pagal uosto judrumą. Havro plotas siekia beveik pusšimtį kvadratinių kilometrų, o miesto įkūrimo data laikomi 1517 metai. Havre gyvena arti dviejų šimtų tūkstančių gyventojų. Miestas yra įrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Havro mieste vietiniai, žinoma, kalba prancūziškai, bet daugelyje vietų susišnekėsite ir angliškai, taip pat ispaniškai, o kai kur ir vokiškai.


Keltai į Havrą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Havrą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Havrą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Havrą

Kelto reisų į Havrą tvarkaraštis : Havro pavadinimas reiškia uostą, todėl nenuostabu, kad geriausia transporto priemonė pasiekti šį miestą yra keltas. Pasirinkite „Brittany Ferries“ kompanijos keltus, plukdančius į Havrą – tai bus vienas patogiausių ir greičiausių būdų iš Didžiosios Britanijos pasiekti Havro uostą. Neatidėliokite bilietų pirkimo paskutinei minutei, nes kelionės keltais iš Didžiosios Britanijos į Prancūziją yra labai paklausios. Kelto bilietus į Havrą galite įsigyti ir internetu.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Jei į Havrą keliausite keltu, galite būti tikri, kad kelionė bus komfortiška, nes į Havrą plukdo aukščiausios klasės kompanijos „Brittany Ferries“ keltai. Mėgausitės kiekviena kelionės akimirka ir nenorėsite, kad ji pasibaigtų. Keltuose puikios miegojimo vietos, geras maistas, pavydėtinas aptarnavimas, tvarka. Galėsite keliauti su gyvūnais (priklauso nuo konkretaus kelto), tik svarbu atsižvelgti į gyvūnų gabenimo keltu taisykles. Jei keliausite su vaikais – jiems veiklos netrūks, nes daugelyje keltų yra įrengtos puikios vaikų žaidimų zonos, todėl tėveliai galės atsipūsti ir mėgautis kelione. Greitis – dar vienas keltų privalumas, tad Havrą pasieksite itin operatyviai.

Ką veikti Havre?

Pats metas sužinoti, ką įdomaus galite pamatyti ir nuveikti Havre. Na, o veiklos miesto svečiams čia netrūks:

  • viešėdami Havre pasinaudokite proga išbandyti puikius golfo laukus;
  • restoranuose ir kavinėse pasimėgaukite prancūzų virtuve – nenusivilsite;
  • jei esate meno, architektūros ir istorijos gerbėjai, būtinai skirkite laiko apsilankyti Havro muziejuose, meno galerijose, aplankykite žymius miesto paminklus ir kitas garsias vietas.