LOADING ...

Keltai į Helsingborgą

Helsingborgas – pietų Švedijos miestas. Tai ketvirtas pagal gyventojų skaičių miestas, Švedijoje, o taip pat arčiausiai Danijos esantis šalies taškas. Šie faktai ir istorinės senamiesčio gatvelės, bei ilga miesto istorija traukia čia keliautojus.

Miesto istorija prasideda 1085 metais. Keliaudami Helsingborge būtinai apžiūrėkite 600 – ų metų tvirtivę, kurios gyventojai į Skandinavijos istoriją įėjo, kaip padėję lemiamą  tašką Danijos – Švedijos kare ( 1657 – 1658 m.). Vos kelios minutės nuo miesto centro yra buvusi karalių šeimos rezidencija statyta 1885 metais. Būtent  šie rūmai yra pagrindinis turistų traukos centras.

Kad ir kaip bebūtų, dėka XIX amžiaus industrializacijos Helsingborgas tapo vienu iš sparčiausiai besivystančių Švedijos miestų, o gyventojų skaičius, tuo metu, padidėjo nuo 4 tūkst. iki 56 tūkst. (Šiuo metu miesto gatvėmis vaikšto daugiau nei 97,122 gyventojai).

Mieste skirkite laiko paklaidžiojimui senamiesčio gatvelėmis, užsukite į centrinę rotušę, pasigrožėkite moderniais pastatais ir apžiūrėkite seniausios parduotuvių gatvės, Švedijoje, suvenyrų krautuvėles (org. kalba - Kullagatan).


Keltai į Helsingborgą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Helsingborgą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Helsingborgą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Helsingborgą

Į Helsingborgo uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Helsingor. Šiuo maršrutu plaukia keltų operatoriaus „Scandlines” aptarnaujami du keltai: Hamlet ir Tycho Brahe. Keltai plaukia kas pusę valandos, o kelionė trunka apie valandą.

Keltuose yra gausybė pramogų, parduotuvių, kavinių ir restoranų, o taip pat plaukiant šiais laivais taikomos nuolaidų ir lojalumo programos keleiviams leidžia nemenkai sutaupyti.

Kodėl vykti keltu į Helsingborgą yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Helsingborgą vykti iš Helsingoro uosto keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Keltai plaukia net kelis kartus per valandą, todėl patogu pasirinkti tinkamiausią laiką.
  • Keliauti galima nuosavu transportu ir nereiks kitame krante ieškoti automobilių nuomos.
  • Helsingborgas – ketvirtas pagal dydį Švedijos miestas, kuriame gausu pramogų, lankytinų objektų. Tai ekonominis regiono centras.
  • Šiuo maršrutu keltai plaukia vos valandą, kurią galite praleisti linksmai pramogaudami ir ilsėdamiesi. Keltuose Hamlet ir Tycho Brahe yra viskas ko gali prireikti smagiai kelionei, įskaitant parduotuves, restoranus.
  • Plaukiantiems šiuo maršrutu keleiviams taikomos įvairios nuolaidų programos ir akcijos.
  • Keliauti galite drauge su augintiniais.