LOADING ...

Keltai į Helsingiorą

Helsingioras (geriau žinomas kaip angl. Elsinore) yra rytų Danijoje įsikūręs miestas. Keliautojai čia traukia iš viso pasaulio dėl viduramžius menančios tvirtovės, 1200 metais pastatytos bažnyčios. Tai trečias pagal dydį Danijos miestas.

Keliaudami Helsingiore būtinai aplankykite naująjį danų jūrų muziejų. Iš šio miesto kilo net trys Nobelio premijų laureatai (Olivia Nielsen, Steen Rasmussen, Mikkel Hansen). Apie jų idėjas ir miesto istoriją sužinosite miesto istorijos muziejuje. Tikrai vertas dėmesio objektas, kuriame sužinosite apie Danijos karaliaus XIII – ame amžiuje apmokestintą Elsinores sąsiaurį, kurio atnešamas pelnas ilgą laiką sunešdavo daugiau nei pusę šalies iždo. Už šiuos pinigus buvo pastatytos promenados ir tokios garsios pilys, kaip Kronborgo (šiuo metu saugoma UNESCO kultūros paveldo sąraše). Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti Danijos jūrų laivybos muziejuje ir susipažinti su jūreivystės istorija, bei ne tik išgirsti ar pamatyti, tačiau ir išbandyti kai kuriuos eksponatus.


Keltai į Helsingiorą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Helsingiorą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Helsingiorą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Helsingiorą

Į Helsingiorą keltai plaukia reguliariai iš Švedijos pietuose įsikūrusio Helsingborgo. Šiuo maršrutu plaukia keltų operatoriaus „Scandlines” aptarnaujami du keltai: Hamlet ir Tycho Brahe. Keltai plaukia kas pusę valandos, o kelionė trunka apie valandą.

Moderniuose laivuose gausu kavinių, restoranų ir pramogų, įskaitant parduotuves, vaikų žaidimo aikšteles, konferencijų sales, bei barus, ir k.t. Tad kelionė praskries kaip viena akimirka, o kelionės jūra laikas į atmintį įsirėš dėl malonių įspūdžių. Nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir palydėti arba pasitikti saulės, pasigrožėti žvaigždėmis nusėtu dangumi ir pasimėgauti jūros gaiva.

Keltas į Helsingiorą – vienas populiariausių maršrutų

Kelto linija Helsingioras – Helsingborgas yra patogi susisiekimo priemonė tarp Švedijos ir Danijos:

  • Helsingioras – trečias pagal plotą ir gyventojų skaičių Danijos miestas ir kultūros, bei ekonomikos centras, kuriame rasite tvirtovę, daug naktinių barų, Danijos jūrų laivybos muziejų.
  • Keliauti galite nuosavu transportu ir kitame uoste nereiks rūpintis automobilio nuoma.
  • Keltuose yra restoranai, barai, vaikų žaidimų aikštelės, parduotuvės ir kitos paslaugos, Jūsų patogiai kelionei.
  • Keliauti galima kartu su augintiniais.
  • Plaukiant šiuo maršrutu taikomos nuolaidos ir lojalumo programos.