LOADING ...

Keltai į Helsinkį

Helsinkis – Suomijos sostinė, žavinti turistus savo modernumu. Tai nedidelis, tačiau jaukus miestas, kuriame gausu medinės ir „Jugendo” architektūros stiliaus pastatų. Helsinkis sostine tapo tik XIX amžiuje, todėl čia gausu XX amžiaus reliktų.

Keliaudami Suomijos sostinėje būtinai apsilankykite uoloje įrengtoje bažnyčioje. Tai liuteronų bažnyčia, kuri buvo suprojektuota, pastatyta ir atidaryta 1969 metais. Įstabaus grožio statytinys pastatytas kietoje uoloje. Keliautojų dėmesį Helsinkyje prikausto „Suomenlinna” – XVIII –ame amžiuje švedų pastatyta gynybinė jūrų tvirtovė. Ji išsidėsčiusi šešiose salose. Pastatų kompleksas įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Būtinai skirkite laiko pasivaikščiojimui „Seurasaari” muziejuje po atviru dangumi. Čia rasite tradicinius XVII – XVIII amžiaus architektūros paminklus. Vėliau užsukite į kultūros muziejų. Unikalus muziejus pasakoja įvairių kultūrų vystymąsi nuo seniausių laikų. Parodomis siekiama papasakoti apie alternatyvius pasaulio progreso kelius.


Keltai į Helsinkį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Helsinkį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Helsinkį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Helsinkį

Į Helsinkį keltai plaukia reguliariai iš Estijos. Maršrutu Talinas – Helsinkis keltai plaukia kiekvieną dieną. Maloni kelionė jūra trunka vos dvi valandas. Šiuo maršrutu plaukia nuostabūs „Tallink Grupp” keltai: Baltijos jūros karalienė „Baltic Queen”, „Star”, „Superstar” ir „Silja Europa”.

Kelionė jūra yra vienintelis keliavimo būdas, kuris atgaivina. Jaukiuose laivuose rasite viską ko gali prireikti ramiam poilsiui arba smagioms pramogoms. Keltuose įrengtos patogios kajutės, nuostabūs restoranai, Jūsų malonioms akimirkoms – sauna ir SPA centras. Vaikų juokui – vaikų žaidimų kambarys. 

Keltas į Helsinkį – vienas populiariausių maršrutų

Kelto linija Talinas – Helsinkis  yra patogi susisiekimo priemonė tarp Estijos ir Suomijos:

  • Helsinkis – jauki Suomijos sostinė, esanti strategiškai patogioje vietoje. Iš čia patogu tęsti kelionę Baltijos šalių, Rusijos ar Skandinavijos link.
  • Keltuose gausu pramogų ir patogių poilsio erdvių, todėl kelionė garantuos daug puikių prisiminimų.
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos kelias valandas. Todėl Jums daugiau nereiks derintis prie nepatogių skrydžių grafikų, o kelionės laiką galėsite pasirinkti sau tinkamiausiu metu.
  • Talinas – Estijos sostinė. Didžiausias šalies miestas, kuriame gausu lankytinų objektų ir pramogų.
  • Keltu galite keliauti savo automobiliu, tad kitame krante galėsite kelionę tęsti automobiliu ir Jums nereiks gaišti laiką automobilių nuomos punkto paieškoms.