LOADING ...

Keltai į Hirtshalą

Hirtshals – šiuolaikiškas miestas. Vaikštant jo gatvėmis, atrodo, kad toks kosmopolitiškas miestas niekada nemiega. Čia rasite milžiniškus prekybos centrus, pramogas ir išvysite nuolat vykstančius garsiausių muzikinių grupių koncertus. Šis Šiaurės Danijos miestelis žada nepamirštamus nuotykius keliautojams.
Hirtshals yra menininkų iš viso pasaulio traukos taškas. Mieste yra didelis modernaus meno galerijų centras. Jį būtina aplankyti dėl modernių darbų ir inovatyvaus požiūrio į meną. Čia pat galite įsigyti suvenyrą.
Keliaudami būtinai papusryčiaukite vienoje iš daugelio uosto kavinių, pro didelius langus stebėdami jachtų švartavimosi procesą. Taip pat nepraleiskite progos užlipti į didžiausią pakrantės kopą Šiaurės Europoje (yra 4 mln m³ smėlio).
Tikras miesto gyventojas džiaugsis galėdamas pabėgti į atostogas kaimo ūkyje. Hirtshals mieste siūloma tokia pramoga, į kurią įeina karvių melžimas, uogų rinkimas ir kiti darbai.


Keltai į Hirtshalas.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Hirtshalą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Hirtshalą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Hirtshalas

Hirtshalas miestą su Islandija jungia keltų jungtis, plaukianti maršrutu Hirtshals – Seydisfjordur. Kompanijos Smyril Line laivas Norrona plaukia du kartus per savaitę, o kelionė trunka apie 38 val. Kelionė dovanoja daug puikių įspūdžių. Šiuo maršrutu plaukiantis kruizinis laivas sustoja Farerų salose.

Keltas į Hirtshals – patogiausia susisiekimo jungtis

Maršrutas Hirtshals - Seydisfjordur yra populiarus maršrutas, jungiantis Daniją su Islandijos krantais:
• Hirtshals – judrus Danijos uostas, kuris palaiko keltų jungtis ne tik su Islandija, tačiau ir su Norvegija, Farerų salomis. Keltai į Norvegiją iš čia plaukia kiekvieną dieną, maždaug kas pusę valandos.
• Miestas strategiškai patogioje vietoje – jis yra šalia E39 greitkelio ir 224 magistralinių kelių. Todėl iš jo patogu nukakti į kitas Jutlandijos dalis.
• Kelionė iki Islandijos gražiausio miesto (Seydisfjordur ) trunka keturiolika valandų. Kelionės metu sustojama įstabiu kraštovaizdžiu garsėjančiose Farerų salose.
• Šiuo maršrutu plaukiantys keltai išplaukia kelis kartus per savaitę.
• Keliauti galima nuosavu transportu. Tai itin patogu tęsiant kelionę po Islandiją.
• Hirtshals – niekad nemiegantis Danijos miestas. Tai patraukli vieta apsipirkti, apsilankyti kultūriniame renginyje, meno galerijoje.
• Kelionė keltu padovanos daug nepakartojamų akimirkų. Susisiekimo jungtį aptarnaujančio kruizinio laivo personalas rūpinasi ne tik malonia kelione jūra, tačiau ir turiningomis ekskursijomis bei komfortišku poilsiu Islandijoje, Danijoje, o taip pat Farerų salose.