LOADING ...

Keltai į Holihedą

Holihedas – vienas iš Velso miestų, įsikūręs nedidelėje, tačiau žavingoje Holio saloje.  Miestas turi daugiau nei 25 000 gyventojų. Holihede – daugiau nei kelios dešimtys 3 – 5 žvaigždučių viešbučių, kuriuose tinkamiausią nakvynę sau ras kiekvienas. Norintiems išvengti nemalonių staigmenų, patariama nakvynę pasirinktame viešbutyje rezervuoti iš anksto.

Iš anksto pasirūpinkite kelto bilietais – patikrinkite tvarkaraštį ir įsigykite bilietus sau patogiausiu metu. Jei žinote, kiek laiko svečiuositės šiame mieste, iš karto  įsigykite ir bilietus atgal į Dubliną. Nepamirškite ir kitų  puikios kelionės elementų – nakvynės, maitinimo  bei lankytinų vietų: iš anksto numatykite vietas, kuriose nakvosite, pietausite ar vakarieniausite, sudarykite lankomų objektų sąrašą, prieš tai pasidomėję darbo laiku, bilietų kainomis.


Keltai į Holihedą.jpeg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Holihedą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Holihedą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Mažiausiai 4 kartus per dieną (kai kuriomis dienomis –  net 5 kartus) iš šio miesto uosto išplaukia keltas į Dubliną. Tie, kurie nori iš Dublino patekti į Holihedą, taip pat turi didelę pasirinkimo laisvę (reisai iš Dublino į Holihedą  vykdomi mažiausiai 4 kartus per dieną, kai kuriomis dienomis – 5 kartus).

Keltu į Holihedą

Mažiausiai 4 kartus per dieną (kai kuriomis dienomis –  net 5 kartus) iš šio miesto uosto išplaukia keltas į Dubliną. Tie, kurie nori iš Dublino patekti į Holihedą, taip pat turi didelę pasirinkimo laisvę (reisai iš Dublino į Holihedą  vykdomi mažiausiai 4 kartus per dieną, kai kuriomis dienomis – 5 kartus).

Į Holihedo uostą keltai reguliariai plaukia iš Airijos. Keltai iš Dublino į Holihedą ir iš Holihedo į Dubliną plaukia kelis kartus per dieną, o kelionė trunka vos apie tris valandas penkiolika minučių. Šiuo maršrutu plaukia du itin patogūs ir modernūs Stena line keltai: Stena Superfast X ir Stena Adventurer.

Laivuose gausu pramogų, restoranų ir parduotuvių. Šiais maršrutais vykstančiuose keltuose yra specialių pasiūlymų - Stena plus, kuriais pasinaudojus galėsite mėgautis nemokamais užkandžiais, gėrimais. Taip pat plaukiant šiuo maršrutu galite pasiimti drauge savo augintinius nemokamai.

Holyhedas – viena patogiausių krypčių

Drąsiai galima sakyti, kad Holyhedas yra vienas patogiausių, o taip pat ir įdomiausių krypčių. Atvykę galite pamatyti labai daug:

 • Holihedo jūrų muziejus (dešimtys įvairių eksponatų, galimybė lankyti edukacines programas);
 • šimtmečius menanti St‘ Cybi bažnyčia;
 • vaizduojamojo meno muziejus, kuriame eksponuojama ne viena dešimtis išskirtinių eksponatų;
 • kiti, mažesnės reikšmės lankytini objektai.
 • vienas labiausiai išskirtinių šio miesto bruožų yra tas, jog Holihedas gali pasiūlyti viską, ko reikia puikiam bei turiningam turistų laiko praleidimui (viešbučiai, kavinės, lankytini objektai, prekyvietės), tačiau tuo pat metu čia dvelkia ramybe, todėl ši vieta yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori ypatingo poilsio – galimybės pamiršti visus rūpesčius;
 • jei esate įsitikinę, kad gera kelionė yra ta kelionė, į kurią galite pasiimti ne tik savo mylimą augintinį, bet ir neribotą kiekį asmeninių daiktų, tuomet drąsiai galima sakyti, kad sprendimas vykti į Holyhedą šiuo reisu, yra labiausiai jums tinkantis pasirinkimas: šiuo reisu galite vykti su augintiniu, o taip pat netaikomi jokie bagažo apribojimai.

 

Apgyvendinimas

Holihede – daugiau nei kelios dešimtys 3 – 5 žvaigždučių viešbučių, kuriuose tinkamiausią nakvynę sau ras kiekvienas. Norintiems išvengti nemalonių staigmenų, patariama nakvynę pasirinktame viešbutyje rezervuoti iš anksto.

Ką pamatyti ir veikti Holihede?

Daug puikių lankytinų vietų galite išvysti šiame mieste. Ne veltui sakoma, kad Holihedą verta aplankyti kiekvienam, kuris svečiuojasi Velse. Lankytini objektai:

 • Holihedo jūrų muziejus (dešimtys įvairių eksponatų, galimybė lankyti edukacines programas);
 • šimtmečius menanti St‘ Cybi bažnyčia;
 • vaizduojamojo meno muziejus, kuriame eksponuojama ne viena dešimtis išskirtinių eksponatų;
 • kiti, mažesnės reikšmės lankytini objektai.

 

Bendro pobūdžio patarimai:

 • iš anksto pasirūpinkite kelto bilietais – patikrinkite tvarkaraštį ir įsigykite bilietus sau patogiausiu metu. Jei žinote, kiek laiko svečiuositės šiame mieste, iš karto įsigykite ir bilietus atgal į Dubliną;
 • nepamirškite ir kitų puikios kelionės elementų – nakvynės, maitinimo bei lankytinų vietų: iš anksto numatykite vietas, kuriose nakvosite, pietausite ar vakarieniausite, sudarykite lankomų objektų sąrašą, prieš tai pasidomėję darbo laiku, bilietų kainomis;
 • orai Holihede ypač permainingi, todėl verta pasidomėti orų prognozėmis, tam, kad žinotumėte, kokie orai Jūsų laukia vizito metu;
 • mieste veikiančios prekyvietės po atviru dangumi siūlo galimybę įsigyti ne tik vietinių užaugintų ar pagamintų maisto produktų, bet ir puikių suvenyrų;
 • vienas labiausiai išskirtinių šio miesto bruožų yra tas, jog Holihedas gali pasiūlyti viską, ko reikia puikiam bei turiningam turistų laiko praleidimui (viešbučiai, kavinės, lankytini objektai, prekyvietės), tačiau tuo pat metu čia dvelkia ramybe, todėl ši vieta yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori ypatingo poilsio – galimybės pamiršti visus rūpesčius.