LOADING ...

Keltai į Huk Van Holandą

Huk van Holando dažnai vadinamas „mažuoju  Roterdamu”. „Mažuoju”, todėl, kad tai nedidelis Olandijos uostas, kuris didesnės reikšmės įgavo tik praeitame amžiuje, ir „Roterdamu”, nes būdamas netoli karalių rezidencijų, greitai tapo pagrindine susisiekimo jungtimi tarp Didžiosios Britanijos salų ir antro pagal dydį Olandijos miesto. Kita vertus, šį nedidelį ir jaukų kurortą jau spėjo pamilti keliautojai.

Kompaktiškas miestelis Huk van Holandas yra skalaujamas Šiaurės jūros, o geriausi tulpių ir sūrių valstybės paplūdimiai driekiasi į į pietvakarius nuo Huk van Holando uosto (tai yra apie 20 km. į pietus nuo Hagos). Būtent nuostabi paplūdimių promenada yra šio miestelio vizitinė kortelė. Turistai išvargę nuo klajonių po didžiausius Europos miestus ir sausakimšas gatves ramybę bei harmoniją atranda čia. Taip pat, miestelyje keliautojai laukiami vietiniuose restoranėliuose, kuriuose galima paskanauti tradicinių vietinių patiekalų ar tiesiog pasigrožėti olandiška idile – įvairiaspalvės tulpės, idealūs dviračių takai ir tolumoje besisukantis malūnas.


Keltai į Huk van Holandą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Huk Van Holandą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Huk Van Holandą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Huk van Holandą

Į Huk van Holando uostą keltai reguliariai plaukia iš Anglijos.  Stena line aptarnaujami keltai kiekvieną dieną (dieniniais ir naktiniais reisais) plaukia maršrutu Huk van Holandas – Harvičas.

Šiuo maršrutu plaukia du modernūs keltai: Stena Hollandica ir Stena Britannica. Moderniuose keltuose yra viskas ko reikia Jūsų puikiai kelionei. Čia galėsite atsipalaiduoti patogiose poilsio zonose, paskanauti skaniausių patiekalų ar linksmai praleisti laiką pramogaujant. Taip pat, turėsite galimybę pabaigti visus susikaupusius darbus (laivuose yra nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys).

Beveik tūkstantį keleivių talpinančiuose keltuose keleiviams nėra bagažo apribojimų. 

Keltas Harvičas – Huk van Holandas – vienas patogiausių maršrutų

Maršrutas Harvičas – Huk van Holandas yra vienas greičiausių ir ekonomiškiausių susisiekimo būdų tarp Anglijos ir Olandijos:

  • Huk van Holandas yra vos dvidešimt kilometrų nutolęs nuo Hagos (tai trečias pagal dydį Olandijos miestas, kuris yra svarbus dėl čia įsikūrusių šalies vykdomosios valdžios institucijų, bei karalių rūmų rezidencijų ir Tarptautinio teisingumo teismo). Ranka pasiekiama Olandijos sostinė - Amsterdamas, o taip pat uostas vos už dešimt kilometrų nuo Roterdamo.
  • Keltai plaukia kiekvieną dieną – dieniniais ir naktiniais reisais, todėl galėsite pasirinkti Jums patogiausią kelionės laiką.