LOADING ...

Keltai į Ispaniją

Ispanija yra žavinga, aistringais šokiais, krepšiniu, skaniu maistu, vynu bei draugiškomis vietinių šypsenomis  užburianti šalis Europos pietuose. Būtent todėl, nieko keista, kad į šią šalį atvyksta šimtai tūkstančių turistų ištisus metus. Puiki žinia yra ta, kad į Ispaniją galima vykti įvairiomis transporto priemonėmis, o viena iš jų yra keltai. Būtent keltai tampa išskirtiniu pasirinkimu visiems tiems, kurie nori keliavimo būdo, galinčio pasiūlyti daug privalumų. Taigi, kokius privalumus gali pasiūlyti kelionė keltais į Ispaniją? Kelionė keltu padės  taupyti ne tik laiką, bet ir  fizines jėgas, maža to, būtent keliavimas keltais gali pasiūlyti ypač turiningą laiko praleidimą: tiek daug veiklos, kiek galite vykdyti  keliaudami keltu, negalės pasiūlyti jokia kita transporto priemonė.


Keltai i Ispanija.jpg

Kelto reisų į Ispaniją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Ispaniją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Ispaniją tvarkaraštis

Jei nuspręsite, kad jūsų kelionė į Ispaniją turi prasidėti bei baigtis keltais, tokiu atveju verta rinktis prancūzų keltų kompanija Brittany ferries, kuri vykdo reisus maršrutu Cherbourg  - Bilbao. Bilbao – vienas iš Ispanijos uostų, turintis, ką pasiūlyti turistams. Beje, iš šio miesto yra ypač patogu nuvykti į  kitus šios šalies miestus.

Greita ir patogi kelionė keltu

Kompanija Brittany ferries reisus į Bilbao vykdo moderniais, greitais bei saugiais keltais, kurie užtikrina, kad kelionė bus kokybiška. Atvykimo bei išvykimo laikai gali pasikeisti, todėl juos būtina patikrinti tvarkaraštyje.

Ką veikti Ispanijoje?

Ispanija – puiki šalis, kurioje kiekvienas ras, ką veikti: sporto fanai visada gali užsukti į krepšinio varžybas, maisto mėgėjai – į vietinius restoranus, kuriuose galės paragauti šios šalies virtuvės patiekalų, mėgstantys  šokit turės galimybę išmokti Flamenko bei pasiklausyti gitaros garsų, tuo tarpu kiekviename šios šalies mieste rasite ir daugybė lankytinų objektų. Kai kurias pramogas vertėtų rezervuoti iš anksto (darbo laikus raiste internete). Jei pageidaujate kelionės be nesklandumų, iš anksto reikėtų rezervuoti ir nakvynę. Jei planuojate keliauti po šalį (autobusais, traukiniais), bilietus taip pat verta įsigyti iš anksto. Tą patį galima pasakyti ir apie automobilių nuomą (bus idealu, jei šią paslaugą užsisakysite dar būdami namie).Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai