LOADING ...

Keltai į Kaną

Kelionių ekspertai teigia, kad Kanai yra vienas gražiausių Prancūzijos miestų. Taigi, jei savo keliones mėgstate planuoti atsižvelgdami į kelionių ekspertų patarimus, tokiu atveju į artimiausių kelionių sąrašą tikrai turi būti įtrauktas ir šis miestas. Kanai buvo ypač garsus bei populiarus viduramžiais, tačiau antrojo Pasaulinio karo metu- negailestingai nusiaubtas. Jei planuojate vykti į šį žavų Normandijos regiono miestą, būtinai aplankykite: Sidro kelią, Živerni vietovę (Klodo Monė vietovę), normandų statytas pilis ir Taikos muziejų.

Šiandien į Kanai reguliariai plaukia keltai iš Porthsmouth. Reisus vykdo keltų kompanija Brittany ferries. Keltai į Kanus plaukia net tris kartus per dieną, todėl kiekvienas, kuris nori čia atvykti, turi didelį pasirinkimą laiko atžvilgiu. Kelionė keltu į Kanus – patogus būdas pasiekti šį Prancūzijos miestą. Visai nesvarbu, koks yra jūsų kelionės tikslas – turistinis, dalykinis, vykstate lankyti draugų ar giminių, keltas į Kanus yra puikus pasirinkimas bet kuriuo atveju. Tam, kad kelionė būtų iš tiesų sklandi, patariama bilietus įsigyti iš anksto. Šiam maršrutui galioja du tvarkaraščiai – vasaros ir žiemos.


Keltai į Kanus.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kaną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kaną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Kanus

Keltai į Caen plaukia vos 6 valandas, tad  laikas, praleistas viename iš modernių laivų, tikrai neprailgs. Tiems, kurie nori taupyti savo laiką, patariama rinktis vakarinį reisą – naktį galėsite skirti poilsiui, o ryte – tęsti kelionę.

Keltas į Kanus  - viena patogiausių priežasčių

Yra labai daug priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis kelionę keltu į Caen. Kaip žinia, vienas ryškiausių tokio pasirinkimo privalumų yra tas, jog šis keliavimo būdas idealiai tinka tiems, kurie nemėgsta kelionių lėktuvu. Tačiau nepaisant šio didelio privalumo, dėmesį verta atkreipti, kad yra ir dar labai daug priežasčių,  dėl kurių verta rinktis kelionę keltu į Caen.

  • tai – patikimas, greitas, saugus bei nebrangus būdas pasiekti būdas pasiekti vieną iš Prancūzijos miestų;
  • ši vietovė puikiai tiks norintiems atostogų vaizdingoje vietoje;
  • reisai vykdomi net tris kartus per dieną, tad lengva pasirinkti reikiamą laiką.
  • kelionę galima suplanuoti iš anksto, vykti kartu su naminiais gyvūnais.