LOADING ...

Keltai į Kapelskarą

Kapelskaras - uostamiestis Švedijoje, ant Baltijos jūros kranto, visai netoli Švedijos sostinės Stokholmo. Dėl itin palankios miesto geografinės padėties Stokholmo archipelage, šis pajūrio miestas itin populiarus tarp sostinės gyventojų bei turistų. Todėl didžioji dalis miesto namų yra vasaros rezidencijos, kuriose švedai gyvena vasaros atostogų metu. Čia traukia pailsėti ir daugybė turistų ieškančių gamtos prieglobsčio nuostabiame Skandinavijos krašte. Žiemą miestas ištuštėja ir tarnauja kaip uostas į kurį nuolat vyksta keliautojai iš visos Europos ir traukiantys į žemyninę Švedijos dalį.

Kapelskaras yra tik 90 km į šiaurę nuo Stokholmo todėl keliautojai dažnai renkasi šį uostą norėdami patogiai pasiekti Švediją keltu. 

Kapelskaras – nuostabus kelionės į Stokholmą startas. Tai miestas, įsikūręs kvapą gniaužiančioje pakrantėje. Kelionės po vietovę laivu garantuoja nepakartojamus įspūdžius ir nepamirštamus prisiminimus, o gražiausi apylinkių fiordai ir daug lankytinų objektų traukia turistus iš visos planetos lyg magnetas.

Netoli Kapelskaro yra garsioji Stokholmo, nuo XIII amžiaus abejingų nepaliekanti, karališkoji pilis, kurioje įrengta daugiau nei šimtas kambarių. Nuo XVII – o amžiaus pilyje buvo iždo kambarys, valstybės vadovų ir ordinų riterių apartamentai. Lankytojų dėmesį prikausto amatininkų dirbtuvės.  Kelionės metu nepraleiskite progos užeiti į vietos restoranėlį ir paskanauti tradicinių patiekalų, bei pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis.


Keltai į Kapelskarą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kapelskarą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kapelskarą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Kapelskarą

Į Kapelskaro uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Nantali ir Langnos. Maršrutus aptarnauja keltų operatorius Finnlines. Šiuo maršrutu plaukia du šiuolaikiški keltai:  Finnclipper ir Finnfelow. Finlines modernūs keltai sujungia net tris itin strategiškai patogiose vietose esančius uostus, o kelionės laikas priklausomai nuo tikslo trunka beveik keturias arba devynias valandas.

Keliauti jūra dar niekada nebuvo taip paprasta ir malonu. Kelte yra švediško stalo restoranas ir jaukus baras, o taip pat vaikų žaidimų kambarys, jaunuoliam įrengta patogi video žaidimų erdvė.

Keltuose veikia SPA, kuriame keleiviams turi galimybę atgauti jėgas ir ramiai pailsėti jaukiose kajutėse.

Keliaudami keltu nerpaleiskite progos įsigyti kelionei būtinų daiktų, suvenyrų, kosmetikos ar kitų gaminių, laivo parduotuvėse.

Į Kapelskaro uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Estijos uosto Paldiski, Suomijos uostų Nantalio, Mariehamno ir Langno. Maršrutus aptarnauja keltų operatoriai DFDS Seaways, Viking Line ir Finnlines.

Populiariausias maršrutas Paldiski – Kapelskaras jungia rytinę Švedijos dalį su Rytų Europa. Kasdien plaukiantys modernūs DFDS Seaways keltai sujungia du uostus, kurie įsikūrę strategiškai patogiose vietose. Kapelskaras vos 90 km nuo Stokholmo, tuo tarpu Paldiski yra vos už 50 km nuo Estijos sostinės Talino. 9 valandų kelionė yra labiau pramoga šiuolaikiškame kelte, nei varginantis kelionės tikslo siekimas.  

Kodėl vykti keltu į Kapelskarą yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Kapelskarą vykti iš Nantali uosto keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Keltai šiuo maršrutu plaukia net kelis kartus per dieną, todėl yra patogu pasirinkti patį tinkamiausią kelionės laiką.
  • Kelionė nuo Langno trunka vos kiek daugiau nei tris valandas, o nuo Nantali uosto – apie aštuonias - devynias.
  • Kelte yra daug pramogų, todėl kelionė padovanos įsimintinų akimirkų.
  • Keltu galite keliauti su naminiais augintiniais.
  • Kapelskaras yra vos valandos kelio nuo šalies sostinės – Stokholmo, o taip pat tai lyg kelių kryžkelė. Iš čia patogu tęsti kelionę Švedijoje arba vykti į Norvegiją.
  • Turite galimybę keliauti savo automobiliu, todėl atvykus nereiks galvoti apie transporto nuomą.

Keltai į Kapelskarą ir iš jo vyksta kiekvieną dieną. Patogi 9 valandų kelionė moderniame kelte leidžia pailsėti, pabūti su šeima ar draugais malonioje aplinkoje ir tuomet pilnu kuro baku tęsti kelionę į Stokholmą ar kitą Švedijos miestą.

Keltas plaukia 9 valandas, taigi galima skirti šį laiką miegui ir žvaliems ryte tęsti kelionę kitapus jūros, jau už kelių šimtų kilometrų nuo kelionės starto vietos,

Tai patogus būdas keliauti po Skandinaviją savu transportu. Neriekia nuomotis, galvoti kokią transporto priemonę gausite nuomos punkte. Patogu keliaujantiems su šeima ar dideliu bagažu – kelte nereikia viso automobilio turinio sverti ir vertinti ar jis telpa į nemokamo bagažo „rėmus“.