LOADING ...

Keltai į Karlshamną

Karlshamnas – žavingas ir gyvas pakrantės miestelis pietų Švedijoje, su nepakartojama istorija bei svaiginančiu archipelagu. Baltijos jūros pakrantė ties Karlshamnu dovanoja daugybę natūralios gamtos kampelių, kuriuose galima atsipūsti ir pamiršti įprastus gyvenimo rūpesčius. Giliau į žemyninę dalį ties Karlshamnu pasitinka laukiniai lapuočių miškai, kuriuos ko gero galėtume vadinti Skandinavijos plaučiais. Puiki vieta mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus vaizdingomis vietovėmis. Tuo tarpu ir pačiame mieste veiklos nepritrūksta – čia verta apžiūrėti ypatingą skandinavišką architektūrą, papramogauti klubuose ar pasisemti istorijos perlų muziejuose. Pažintis su vietiniais linksmais ir maloniais žmonėmis suteikia dar didesnį malonumą keliauti.


Keltai į Karlshamną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Karlshamną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Karlshamną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Turistai į Karlshamną traukia birželio – rugpjūčio mėnesiais, kuomet vasaros metu yra reguliarus susisiekimas su turistus viliojančiomis aplinkinėmis salomis, pvz. Tärnö. Tačiau ir kitu metų laiku šis miestelis sulaukia daugybės svečių, atvykstančių į Švediją ar keliaujančių per šią šalį į tokius didmiesčius kaip Oslas, Kopenhaga ar net Berlynas. Karlshamno uostas kasdien sulaukia atplaukiančio kelto.

Keltu į Karlshamną

Į Karlshamną reguliariai plaukia keltai iš Lietuvos uosto Klaipėdos. Klaipėda – Karshamnas keltas plaukia 9 kartus per savaitę, išplaukiama vakare palydint jūroje skęstančią saulę, plaukiama naktį, kelionė trunka 12 valandų. Kelto operatorius DFDS Seaways. Maršrutą aptarnauja trys šiuolaikiški keltai "Optima Seaways", "Victoria Seaways" ir "Patria Seaways".

Kur slypi kelto į Karlshamną populiarumas?

Keltas Klaipėda – Karlshamnas yra itin patogi susisiekimo priemone su Švedija ir ne tik. Tai strategiškai svarbi jungtis tarp Lietuvos, o tuo pačiu ir Rytų Europos bei Skandinavijos. Tad išskyrėme kelias priežastis, kodėl žmonės renkasi šį maršrutą.

  • Karlshamnas jaukus miestelis, kuriame netrūksta pramogų ir įdomybių, tad jame tikrai galima praleisti smagią dieną ar net dvi.
  • Karlshamnas patogiausias uostas, jei kelionės tikslas yra pietinė Švedijos dalis.
  • Keltas plaukia naktį, apie 12 valandų, tad išvykus vakare, ryte jau pasiekiamas kelionės tikslas, tuo tarpu per tą laiką automobilio kuro bakas visai neištuštėja.
  • Vykstantiems į Kopenhagą Danijoje, itin palengvėja kelionė jei pirmiausia persikeliama keltu į Karlshamną ir tuomet vykstama per Malmę, Oresuldo tiltu į Kopenhagą.