LOADING ...

Keltai į Karlskroną

Karlskrono uostas, vadinamas, Pietų Švedijos venecija, kurios karinis laivynas įtraukti į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą dėl neįprastos ankstyvojo baroko architektūros. Uostas yra vos šešiasdešimt kilometrų nutolęs nuo Karlshamo uosto.

Karlskrona – senovinis, jūrinis, karinis miestelis, esantis Pietų Švedijoje. Karinė jūrų laivyno bazė įsikūrusi tarp salų. Todėl miestas neįprastas ir įdomus. Laivyno bažnyčios, gynybinės bazės, didingos aikštės ir alėjos traukia keliautojus iš visos planetos. Itin didelį susižavėjimą sukelia laivybos muziejus, kuriame vyksta vaidinimai, o eksponatus galima ne tik pamatyti, bet ir išbandyti. Šalia muziejaus yra simuliatorius, kuriame galite išbandyti savo jėgas, valdant laivą ekstremaliomis oro sąlygomis. Taip pat europiečius žavi seni skandinaviški pastatai miesto senamiestyje.


Keltai į Karlskroną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Karlskroną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Karlskroną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Karlskroną

Į Karlskrono uostą keltai reguliariai plaukia iš Lenkijos. Keltai iš Gdynia uosto išplaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka apie dvylika valandų. Šiuo maršrutu plaukia trys modernūs ir jaukūs keltai: Stena Spirit, Stena Baltika ir Stena Vision.

Kelionė pralekia kaip viena akimirka, nes keltai – lyg pramogų ir paslaugų kompleksas ant jūros. Kelionė jūra visuomet atgaivina, o neišdildomi įspūdžiai ilgam įsirėžia atmintyje. Laivuose gausu barų ir restoranų, parduotuvių. Jėgas galima atgauti kino salėje, SPA. Pasisemti energijos šokių salėje, azarto mėgėjai gali išmėginti savo jėgas žaisdami video žaidimus.  

Vaikams skirta milžiniška erdvė vaikų žaidimų kambaryje.

Jeigu nenorite atitrūkti nuo darbų galėsite visuomet naudotis Wi-fi bevieliu interneto ryšiu.

Keltas į Karlskroną – vienas patogiausių maršrutų

Kelto linija Gdynia - Karlskronas yra patogi susisiekimo priemonė tarp Latvijos ir Švedijos:

  • Karlskronas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Tai unikalus kultūrinis Švedijos centras.
  • Šalia miesto yra pagrindiniai keliai, kuriais lengvai pasieksite bet kurią Švedijos vietą.
  • Keltu nėra bagažo apribojimų. Patogi kelionė leis Jums pailsėti ir pasimėgauti gražiais jūros vaizdais, pramogų kompleksu.
  • Keliauti galėsite su augintiniais.
  • Šiuo maršrutu keltas plaukia kiekvieną dieną. Todėl lengvai galėsite pasirinkti Jums patogų laiką.
  • Gdynia – vienas patogiausių Lenkijos uostų iki, kurio itin greitas ir beveik tiesioginis susisiekimas iš Lietuvos.