LOADING ...

Keltai į Kastrup

Kastrup – netoli Kopenhagos, esantis miestelis. Keliautojams jis labai gerai žinomas dėl čia esančio vieno iš pagrindinių ne tik Danijos, tačiau ir Šiaurės šalių regiono (Norvegija, Švedija, Islandija, Suomija) oro uostų. Kastrup oro uostas per metus aptarnauja maždaug 25,6 mln. keleivių.

Oro uostas buvo įkurtas dar 1925 metais ir yra seniausias tarptautinis oro uostas Europoje. Tačiau Kastrup miestelyje yra daugiau pramogų. Keliaujant čia tikrai verta aplankyti 1880 m. tuo metu valdžioje buvusių konservatorių iniciatyva pastatytą karinį fortą. XIX amžiuje Kopenhaga buvo juosiama fortų tinklu. Vienas iš jų iki šio stovi Kastrup teritorijoje. Gražiu oru verta pasivaikščioti po apylinkes, nukulniuoti į netoli esantį nedidelį restoraną. Būtinai paragaukite tradicinių daniškų patiekalų. Čia pat įrengtos žaidimų aikštelės vaikams.

Kelionė į Kastrup miestelį būtų nepabaigta ir neįdomi jeigu nesusiviliotumėte aplankyti karališkosios Kopenhagos. Čia H. K. Anderseno undinėlė vis dar gailiai žvelgia į jūrą, o šalia jos didingai stūkso XVIII – ame amžiuje statytas rūmų kompleksas, Universiteto pastatai. Į pietus nuo Danijos sostinės rasite karališkas Bernstorfo ir Fredensborgo pilis.


Keltai į Kastrup.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kastrup tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kastrup. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelionė į Kastrup

Į Kastrup reguliariai vyksta traukinys iš Vastero (praktiškai Malmės priemiestis) miestelio. Šį maršrutą aptarnauja „Oresundsbron” kompanija. Iš Danijos Eresūno tiltu kelionė iki Švedijos trunka vos dvidešimt minučių. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite tvarkaraštyje. Šiuo maršrutu reguliariai važiuoja traukinys SJ 2000 arba kitaip vadinamas SJ2. Tai modernus, greitaeigis, traukinys, išvystantis iki 200 km./ per val. greitį.

Kodėl kelionė traukiniu į Kastrup yra greičiausias ir patogiausias susisiekimo būdas?

Maršrutas Kastrup – Vasteras yra greičiausias ir patogiausias susisiekimo būdas tarp Švedijos ir Danijos (Malmės ir Kopenhagos):

  • Traukinys išvyksta iš stoties kas dvidešimt minučių. Kelionė trunka tiek pat.
  • Tai moderni ir patogi transporto priemonė. Traukinyje yra vonios kambarys, bevielis Wi–fi interneto ryšys.
  • Kastrup miestelyje yra seniausias tarptautinis oro uostas, aptarnaujantis visą Kopenhagos kraštą. Šis oro uostas laikomas judriausiu regiono oro uostu.
  • Kopenhaga – Danijos sostinė, garsėjanti unikalia architektūra, kultūriniu paveldu, istorija.
  • Malmė – Švedijos pietuose esančio regiono centras.
  • Kelionė stebėtinai nebrangi – metinis bilietas kainuoja vos 40 Eur. (Kaina gali keistis, tad ją stebėkite bilietų rezervacijos metu).