LOADING ...

Keltai į Kerkvolą

Kerkvolas yra svarbiausias Orknio salų miestas bei administracinis centras, tačiau priklauso Škotijai. Dėl savo svarbos kasdien  šis miestas pritraukia daugybė gyventojų. Miestas yra Meinlando saloje ir turi daugiau 8 000 gyventojų. Istoriniai šaltiniai teigia, kad ši gyvenvietė gyvuoja jau nuo 1046 metų. Nėra tikslių duomenų, kas buvo pirmieji šios salos gyventojai.

Šio miesto pavadinimas kilo nuo vieno norvegų kalbos žodžio, kuris išvertus į lietuvių kalbą reiškia įlankos bažnyčia. Ir iš tiesų – būtent šiame mieste bažnyčių tikrai netrūksta. Tikėtina, kad būtent didelė jų koncentracija ir davė šiam miestui tokį pavadinimą. Tačiau tai – dar tikrai ne viskas, ką  galite išvysti šiame mieste – jūsų dėmesio verti yra ir čia esantys rūmai, katedra, rotušė bei muziejai. Na, o tiems, kurie negali gyventi be gamtos, šis miestas taip pat labai patiks: šiek tiek tolėliau nuo miesto, išvysite daug vaizdingų vietovių, be to, galėsite rinktis ir ypač puikią ir šiame regione labai populiarią pramogą. Tai – naktinis arba rytinis paukščių stebėjimas.


Keltai į kerkvolą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kerkvolą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kerkvolą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Kerkvolą

Šio miesto gyventojai dažnai turi poreikį vykti į žemyninę dalį. Maža to, kadangi sala garsėja įspūdingu grožiu bei puikiais statiniais, netrūksta turistų, kurie nori visa tai pamatyti. Ne išimtis ir Škotijos žemyninės dalies gyventojai – dažnas jų nepraleidžia progos turėti puikias atostogas ar bent keletą dienų ramioje aplinkoje. Visiems šiems keliautojams iškyla svarbu klausimas: kaip pasiekti šią salą arba grįžti iš jos? Dėl daugelio [priežasčių galima sakyti, kad kelionė keltu yra pats patogiausias pasirinkimas. Džiugi žinia yra ta, kad šiandien jau galite į šią salą keliauti ir iš jos grįžti keltais. Na, o toks pasirinkimas turi tikrai labai daug privalumų – padeda taupyti pinigus, laiką ir padeda išvengti rutinos.

Keltas į Kerkvolą  - viena patogiausių krypčių

  • savo kelionę galite planuoti ir bilietus įsigyti bet kuriuo metu – nesvarbu, ar tai būtų ankstyvas rytas, ar vėlyvas vakaras;
  • nesvarbu, saloje ruošiatės praleisti vos keletą dienų ar visą mėnesį – daiktų su savimi pasiimkite tiek, kiek reikia, kadangi negalioja jokie bagažo apribojimai.
  • yra galimybė keliauti kartu su naminiais gyvūnėliais.