LOADING ...

Keltai į Kiogę

Kiogė – vos 39 km. nuo Kopenhagos nutolęs Zelandijos saloje esantis miestas. Tai pramoninis miestas, kuriame itin išvystyta dažų pramonė. Tačiau turistai čia kviečiami palikti už nugaros gamyklomis apstatytus rajonus ir pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis. Taip pat aplankyti seniausią šalies švyturį, kuris čia iškilo dar XIV amžiuje. Švyturio išskirtinumas tas, kad jis nėra tiesiog molo puošmena, o viduramžių perlu tituluojamos Šv. Mykolo bažnyčios bokštas.

Miestelis XIV – ame amžiuje klestėjo. Piečiau nuo Kiogės tuo metu iškilo Valės pilis. Šiandien, ji veikia kaip miesto muziejus. Tačiau garsiausios čia turgaus dienos. Kiogės miesto centrinėje aikštėje periodiškai išsirikiuojančio turgaus tradicijos siekia net 700 metų.

Į turgų suvažiuoja prekybininkai iš visos šalies ir aplinkinių rajonų. Turguje galima nusipirkti tradicinių daniškų produktų, gaminių arba net parduoti ką nors patiems. Tai smagi pramoga ir pelninga popietės veikla.


Keltai į Kiogę.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kiogę tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kiogę. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Kiogę

Keltai į Kiogę plaukia iš Rionės. Šiuo maršrutu keliauja puikus kompanijos Bornholmstrafikken laivas Hammerodde. Šis jūros gražuolis maršrutą nuplaukia per kiek daugiau nei penkias valandas. Tačiau moderniame laive jas galite praleisti linksmai pramogaudami arba ilsėdamiesi.

Keltas maršrutu Kiogė – Rionė patogi susisiekimo jungtis

Bendrovės Bornholmstrafikken laivas Hammerodde maršrutą Kiogė – Rionė nuplaukia per kiek daugiau nei penkias valandas. Kelionė moderniu laivu yra pats geriausias pasirinkimas, nes:

  • Kiogė yra už maždaug dvidešimt minučių nutolęs nuo Danijos sostinės Kopenhagos. Kopenhaga yra judriausias ir stipriausias šalies ekonominis centras. Todėl keliaujant iš Kiogės galima tęsti kelionę po Daniją ar tolyn link Europos vidurio, Olandijos.
  • Kiogė uostas palaiko keltų jungtis su Švedija. Todėl iš jo patogiu tęsti kelionę po Skandinaviją.
  • Kiogė – autentiškas miestas. Jame turistai kviečiami aplankyti pilį, sudalyvauti autentiškame miesto turguje, apžiūrėti švyturį.
  • Šiuo maršrutu keltai plaukia net kelis kartus per dieną. Todėl yra patogu pasirinkti tinkamą kelionės laiką.
  • Keliauti galima su nuosavu transportu ir gyvūnais, bei dideliu bagažu, t.y. tam, kad kelionėje Jums nieko nepritruktų.
  • Maršrutą aptarnaujančiame laive yra daug pramogų, kavinių. Todėl kelionė prabėgs kaip kelios akimirkos. Jums teliks mėgautis naujais potyriais.